Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 1 mil. € (17. velj 2019.)
Zadnje ažuriranje:
Brenner Oliveira – trenutačni klub: Bac Ninh. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Brazil, Dob: 32, Visina: 182 cm, Tržišna vrijednost: 275 tis. €. Brenner Oliveira u sezoni 2025-2026: 9 utakmica, 5 golova i 3 asistencije u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Brenner Oliveira bila je Thep Xanh Nam Dinh - Lion City Sailors; na terenu je proveo 2 minute. Datum utakmice: 29. siječnja 2026..
Bac Ninh – nastupi: 3, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Bac Ninh za sezonu 2026/27, igrač Brenner Oliveira odigrao je 270 minuta i započeo 3 utakmice u početnoj postavi.
Thep Xanh Nam Dinh – nastupi: 11, golovi: 5, asistencije: 3
America MG – nastupi: 25, golovi: 6, asistencije: 1
Sporting Cristal – nastupi: 42, golovi: 15, asistencije: 4
Ituano SP – nastupi: 9, golovi: 3, asistencije: 2
Remo - PA – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0
Avaí – nastupi: 15, golovi: 2, asistencije: 0
Povezane stranice: Bac Ninh, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Nam Dinh | 32 godine | 275 tis. € | |
| Nam Dinh | 31 godina | 375 tis. € | |
| Nam Dinh | 31 godina | 400 tis. € | |
| America MG | 30 godina | 400 tis. € | |
| America MG | 30 godina | 400 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 godina | 500 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 godina | 550 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 godina | 475 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 godina | 475 tis. € | |
| Ituano SP | 28 godina | 300 tis. € | |
| Fagiano Okayama | 27 godina | 300 tis. € | |
| Free Player | 26 godina | 400 tis. € | |
| Bangkok United | 26 godina | 400 tis. € | |
| Bangkok United | 26 godina | 500 tis. € | |
| Avaí | 25 godina | 850 tis. € | |
| Goiás - GO | 24 godine | 1 mil. € | |
| Botafogo | 24 godine | 900 tis. € | |
| Botafogo | 23 godine | 900 tis. € | |
| Internacional | 22 godine | 100 tis. € |
Brenner Oliveira – dob: 32 godine. Datum rođenja: 1. ožujka 1994..
Pozicija: Napadač.
Brenner Oliveira igra za klub Bac Ninh.
Brenner Oliveira – visina: 182 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrijednost: 275 tis. €.
Brenner Oliveira u sezoni 2025-2026: 9 utakmica, 5 golova i 3 asistencije u svim natjecanjima.
Brenner Oliveira u sezoni 2025-2026: 9 utakmica, 5 golova i 3 asistencije u svim natjecanjima. Odigrane minute: 481. Prosječna ocjena: 7,3.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Thep Xanh Nam Dinh | 6 | 412 | 5 | 2 | 7,6 |
| Asean Club Championship Shopee Cup | Thep Xanh Nam Dinh | 3 | 69 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2024-2025 | AFC Champions League Two | Thep Xanh Nam Dinh | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilska Serie B | America MG | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024 | Brazilska Serie B | America MG | 12 | 659 | 5 | 0 | 6,7 |
| Campeonato Mineiro 1 | America MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | America MG | 9 | 329 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| Peruanska Liga 1 | Sporting Cristal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Peruanska Liga 1 | Sporting Cristal | 21 | 1.340 | 7 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Sporting Cristal | 7 | 485 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Sporting Cristal | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Peruanska Liga 1 | Sporting Cristal | 8 | 498 | 6 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Sporting Cristal | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilska Serie C | Remo - PA | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilska Serie B | Ituano SP | 9 | 582 | 3 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Remo - PA | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazilska Serie C | Remo - PA | 8 | 558 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Remo - PA | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Japanska J2 liga | Avaí | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Tajlandska liga 1 | True Bangkok United | 8 | 401 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilska Serie A | Avaí | 3 | 202 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019 | Brazilska Serie A | Avaí | 10 | 643 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Avaí | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 15 | 878 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Copa Sudamericana | Botafogo - RJ | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 2 | 86 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 24 | 1.513 | 6 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Botafogo - RJ | 2 | 170 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 |