Oglas
Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Gambija, Dob: 31, Visina: 180 cm, Tržišna vrijednost: 225 tis. €. 2024-2025 – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Al Bataeh - Al Orooba(UAE) (10. siječnja 2025.).
Zadnje ažuriranje:
Najviša: 2,2 mil. € (4. lip 2018.)
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 godina | 225 tis. € | |
| Free Player | 31 godina | 300 tis. € | |
| Paide Linnameeskond | 31 godina | 400 tis. € | |
| Al Orooba | 30 godina | 500 tis. € | |
| Al Orooba | 30 godina | 650 tis. € | |
| Sanat Naft | 29 godina | 650 tis. € | |
| Hammarby | 29 godina | 750 tis. € | |
| Hammarby | 28 godina | 900 tis. € | |
Al Orooba(UAE) – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
Ajman – nastupi: 57, golovi: 19, asistencije: 5
Hammarby – nastupi: 14, golovi: 2, asistencije: 0
Al-Shabab – nastupi: 11, golovi: 3, asistencije: 2
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) – nastupi: 29, golovi: 11, asistencije: 2
Yanbian(1994-2019) – nastupi: 54, golovi: 26, asistencije: 4
Povezane stranice: Rezultati uživo
Bubacarr Trawally – dob: 31 godina. Datum rođenja: 10. studenoga 1994..
Pozicija: Napadač.
Bubacarr Trawally – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Gambija.
Tržišna vrijednost: 225 tis. €.
Bubacarr Trawally u sezoni 2024-2025: 14 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
| Hammarby |
| 28 godina |
| 1,2 mil. € |
| Hammarby | 27 godina | 1,5 mil. € |
| Hammarby | 27 godina | 1,8 mil. € |
| Ajman | 27 godina | 2 mil. € |
| Ajman | 26 godina | 1 mil. € |
| Ajman | 26 godina | 800 tis. € |
| Ajman | 25 godina | 950 tis. € |
| Ajman | 25 godina | 1,2 mil. € |
| Al Shabab | 24 godine | 1,5 mil. € |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 24 godine | 1,5 mil. € |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 23 godine | 2,2 mil. € |
| Yanbian(1994-2019) | 23 godine | 1,4 mil. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 godine | 650 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 godine | 600 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 godine | 600 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 21 godina | 500 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 20 godina | 550 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 20 godina | 400 tis. € |
| Zhejiang | 20 godina | 100 tis. € |
Bubacarr Trawally u sezoni 2024-2025: 14 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.075. Prosječna ocjena: 6,3.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Emiratska Pro liga | Al Orooba(UAE) | 12 | 920 | 1 | 0 | 6,4 |
| UAE Liga-kup | Al Orooba(UAE) | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Iranska Pro liga | Ajman | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Švedski Allsvenskan | Hammarby | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Švedski kup | Hammarby | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Švedski Allsvenskan | Hammarby | 9 | 367 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 |
|---|
| Švedski kup |
| Hammarby |
| 1 |
| 7 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Emiratska Pro liga | Ajman | 17 | 1.526 | 6 | 1 | 6,4 |
| UAE Liga-kup | Ajman | 3 | 210 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Emiratska Pro liga | Ajman | 24 | 1.997 | 7 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Emiratska Pro liga | Ajman | 12 | 1.067 | 5 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Saudijska Pro liga | Al-Shabab | 11 | 830 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska Super liga | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 943 | 5 | 1 | 7,0 |
| 2018 | Kineska Super liga | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 1.077 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Kineska Super liga | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 5 | 449 | 4 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska Super liga | Yanbian(1994-2019) | 11 | 913 | 12 | 2 | 7,7 |
| 2016-2017 | Kineska Super liga | Yanbian(1994-2019) | 24 | 2.107 | 6 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Kineska Super liga | Yanbian(1994-2019) | 4 | 320 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Kineska Super liga | Yanbian(1994-2019) | 15 | 1.084 | 6 | 2 | 7,1 |
|---|