Oglas
Caden Clark – trenutačni klub: Seattle Sounders. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Sjedinjene Američke Države, Dob: 23, Visina: 180 cm, Tržišna vrijednost: 800 tis. €. 2026 – nastupi: 13, golovi: 1, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Seattle Sounders - Houston Dynamo (29. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 3,5 mil. € (8. stu 2021.)
Seattle Sounders – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Seattle Sounders za sezonu 2026, igrač Caden Clark odigrao je 240 minuta i započeo 2 utakmice u početnoj postavi.
Seattle Sounders – nastupi: 7, golovi: 1, asistencije: 0
Tacoma Defiance – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
DC United – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0
Montreal Impact – nastupi: 42, golovi: 4, asistencije: 8
Minnesota United – nastupi: 25, golovi: 0, asistencije: 0
Vendsyssel – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Seattle Sounders, Rezultati uživo
Caden Clark – dob: 23 godine. Datum rođenja: 1. siječnja 2003..
Pozicija: Vezni igrač.
Caden Clark igra za klub Seattle Sounders.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Seattle Sounders | 23 godine | 800 tis. € | |
| DC United | 23 godine | 1 mil. € | |
| DC United | 22 godine | 1,2 mil. € | |
| DC United | 22 godine | 1,5 mil. € | |
| Montreal Impact | 22 godine | 1,8 mil. € | |
| Montreal Impact | 21 godina | 2 mil. € | |
| Minnesota United | 21 godina | 1,7 mil. € | |
| Vendsyssel | 20 godina | 1,7 mil. € | |
| RB Leipzig | 20 godina | 2 mil. € | |
| New York Red Bulls | 19 godina | 2,8 mil. € | |
| New York Red Bulls | 19 godina | 3 mil. € | |
| New York Red Bulls | 18 godina | 3,5 mil. € | |
| New York Red Bulls | 18 godina | 3 mil. € | |
| New York Red Bulls | 17 godina | 3 mil. € | |
| New York Red Bulls | 17 godina | 3 mil. € |
Caden Clark – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Sjedinjene Američke Države.
Tržišna vrijednost: 800 tis. €.
Caden Clark u sezoni 2026: 13 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Caden Clark u sezoni 2026: 13 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 274.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Seattle Sounders | 7 | 158 | 1 | 0 | 6,6 |
| MLS Next Pro | Tacoma Defiance | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Major League Soccer | DC United | 5 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | DC United | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,1 |
| Leagues Cup | Montreal Impact | 2 | 135 | 0 | 1 | 5,9 | |
| 2025 | Major League Soccer | DC United | 4 | 138 | 0 | 0 | 6,2 |
| Major League Soccer |
| 18 |
| 1.067 |
| 0 |
| 2 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Montreal Impact | 10 | 595 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski kup | Montreal Impact | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Leagues Cup | Montreal Impact | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Montreal Impact | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2024 | Major League Soccer | Montreal Impact | 8 | 642 | 4 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Minnesota United | 14 | 713 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Minnesota United | 10 | 320 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Minnesota United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Danska 1. divizija | Vendsyssel | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Danska 1. divizija | New York Red Bulls | 1 | 31 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 71 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | New York Red Bulls | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 12 | 370 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | New York Red Bulls | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,7 | |
| USL Championship | New York Red Bulls B | 5 | 332 | 1 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 7 | 307 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Prvenstvo U20 | New York Red Bulls | 2 | 110 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | New York Red Bulls | 2 | 131 | 1 | 0 | – | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| CONCACAF Prvenstvo U20 | Sjedinjene Američke DržaveReprezentacija | 2 | 114 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 17 | 1.129 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 210 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | New York Red Bulls B | 8 | 583 | 2 | 3 | – |
| 2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 7 | 294 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | New York Red Bulls B | 4 | 325 | 0 | 1 | – |