Oglas
Cătălin Golofca – trenutačni klub: Botosani. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Rumunjska, Dob: 36, Visina: 168 cm, Tržišna vrijednost: 25 tis. €. 2023-2024 – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Voluntari - Botosani (17. srpnja 2023.).
Zadnje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 800 tis. € (17. lip 2019.)
Chindia Targoviste – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Botosani – nastupi: 87, golovi: 15, asistencije: 7
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe – nastupi: 86, golovi: 5, asistencije: 3
CFR 1907 Cluj – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
FCSB – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane stranice: Botosani, Rezultati uživo
Cătălin Golofca – dob: 36 godina. Datum rođenja: 21. travnja 1990..
Pozicija: Napadač.
Cătălin Golofca igra za klub Botosani.
Cătălin Golofca – visina: 168 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Rumunjska.
Tržišna vrijednost: 25 tis. €.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Chindia Targoviste | 33 godine | 150 tis. € | |
| Botosani | 33 godine | 200 tis. € | |
| Sepsi | 32 godine | 300 tis. € | |
| Sepsi | 32 godine | 350 tis. € | |
| Sepsi | 31 godina | 300 tis. € | |
| Sepsi | 31 godina | 300 tis. € | |
| Sepsi | 31 godina | 400 tis. € | |
| Sepsi | 30 godina | 400 tis. € | |
| CFR Cluj | 30 godina | 400 tis. € | |
| CFR Cluj | 29 godina | 525 tis. € | |
| CFR Cluj | 29 godina | 650 tis. € | |
| Botosani | 29 godina | 800 tis. € | |
| Botosani | 28 godina | 600 tis. € | |
| Botosani | 28 godina | 450 tis. € | |
| FCSB | 27 godina | 500 tis. € | |
| FCSB | 27 godina | 650 tis. € | |
| Botosani | 27 godina | 500 tis. € | |
| Botosani | 26 godina | 350 tis. € | |
| Botosani | 26 godina | 250 tis. € |
Cătălin Golofca u sezoni 2023-2024: 10 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Cătălin Golofca u sezoni 2023-2024: 10 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 720.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Rumunjska Liga II | Chindia Targoviste | 7 | 482 | 0 | 0 | – |
| Rumunjski kup | Chindia Targoviste | 2 | 173 | 0 | 0 | – | |
| Rumunjska Superliga | Botosani | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2022-2023 | Rumunjska Superliga | Botosani | 7 | 99 | 0 | 0 | 6,5 |
| Rumunjska Superliga | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 10 | 339 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Rumunjski kup | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 2 | 93 | 0 | 0 | – | |
| Konferencijska liga |
| Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Rumunjski superkup | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Rumunjska Superliga | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 32 | 1.471 | 2 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumunjski kup | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 5 | 220 | 0 | 0 | – | |
| Konferencijska liga | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 2 | 137 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Rumunjska Superliga | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 32 | 1.786 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumunjski kup | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| Liga prvaka | CFR 1907 Cluj | 2 | 53 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Rumunjska Superliga | CFR 1907 Cluj | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Rumunjska Superliga | CFR 1907 Cluj | 6 | 103 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | CFR 1907 Cluj | 5 | 36 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Rumunjska Superliga | Botosani | 4 | 277 | 1 | 1 | – |
| 2018-2019 | Rumunjska Superliga | Botosani | 35 | 2.918 | 6 | 5 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Rumunjska Superliga | Botosani | 13 | 999 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumunjska Superliga | FCSB | 4 | 247 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Europska liga | FCSB | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Rumunjska Superliga | Botosani | 27 | 1.749 | 5 | 0 | 6,6 |
|---|