Oglas
Corey Brown – trenutačni klub: Brisbane Roar. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Australija, Dob: 32, Visina: 174 cm. 2025-2026 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Brisbane Roar - Central Coast Mariners (3. siječnja 2025.).
Zadnje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 500 tis. € (30. ruj 2021.)
Brisbane Roar – nastupi: 127, golovi: 4, asistencije: 19
Melbourne Victory – nastupi: 44, golovi: 2, asistencije: 2
Povezane stranice: Brisbane Roar, Rezultati uživo
Corey Brown – dob: 32 godine. Datum rođenja: 7. siječnja 1994..
Pozicija: Branič.
Corey Brown igra za klub Brisbane Roar.
Corey Brown – visina: 174 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Australija.
Corey Brown u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Brisbane Roar | 31 godina | 250 tis. € | |
| Brisbane Roar | 30 godina | 250 tis. € | |
| Brisbane Roar | 30 godina | 200 tis. € | |
| Free Player | 29 godina | 200 tis. € | |
| Brisbane Roar | 28 godina | 350 tis. € | |
| Brisbane Roar | 27 godina | 500 tis. € | |
| Brisbane Roar | 27 godina | 400 tis. € | |
| Brisbane Roar | 26 godina | 400 tis. € | |
| Brisbane Roar | 26 godina | 350 tis. € | |
| Melbourne Victory | 25 godina | 450 tis. € | |
| Melbourne Victory | 25 godina | 450 tis. € | |
| Melbourne Victory | 24 godine | 400 tis. € | |
| Brisbane Roar | 23 godine | 400 tis. € | |
| Brisbane Roar | 22 godine | 350 tis. € | |
| Brisbane Roar | 21 godina | 300 tis. € | |
| Brisbane Roar | 21 godina | 250 tis. € | |
| Brisbane Roar | 20 godina | 100 tis. € | |
| Brisbane Roar | 18 godina | 50 tis. € | |
| Brisbane Roar | 17 godina | 25 tis. € |
Corey Brown u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 175. Prosječna ocjena: 6,5.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Australski kup | Brisbane Roar | 2 | 175 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Australska A-League | Brisbane Roar | 7 | 370 | 0 | 2 | 6,4 |
| Australski kup | Brisbane Roar | 1 | 87 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2024 | Australski kup | Brisbane Roar | 1 | 51 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2023-2024 | Australska A-League | Brisbane Roar | 13 | 742 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2021-2022 | Australska A-League | Brisbane Roar | 12 | 928 | 1 | 0 | 6,6 |
| Australski kup | Brisbane Roar | 2 | 170 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | Australska A-League | Brisbane Roar | 26 | 2.297 | 0 | 8 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Australska A-League | Brisbane Roar | 15 | 1.331 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australska A-League | Melbourne Victory | 6 | 291 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Australska A-League | Melbourne Victory | 23 | 1.795 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Liga prvaka | Melbourne Victory | 5 | 385 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | Australska A-League | Brisbane Roar | 12 | 785 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Australska A-League | Brisbane Roar | 21 | 1.901 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australska A-League | Melbourne Victory | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2015-2016 | Australska A-League | Melbourne Victory | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australska A-League | Brisbane Roar | 12 | 954 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2014-2015 | Australska A-League | Melbourne Victory | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australska A-League | Brisbane Roar | 2 | 112 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Australska A-League | Brisbane Roar | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australska A-League | Melbourne Victory | 2 | 14 | 0 | 0 | – |