Oglas
D'Margio Wright-Phillips – trenutačni klub: Beerschot VA. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Grenada, Dob: 25, Visina: 170 cm, Tržišna vrijednost: 500 tis. €. 2026-2027 – nastupi: 9, golovi: 2, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Beerschot Wilrijk - Francs Borains (31. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 500 tis. € (19. lip 2024.)
Beerschot Wilrijk – nastupi: 9, golovi: 2, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Beerschot Wilrijk za sezonu 2026/27, igrač D'Margio Wright-Phillips odigrao je 764 minute i započeo 9 utakmica u početnoj postavi.
Beerschot Wilrijk – nastupi: 51, golovi: 13, asistencije: 7
Stoke City U21 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Northampton Town – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0
Manchester City U23 – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Stoke City – nastupi: 20, golovi: 2, asistencije: 0
Stoke City U23 – nastupi: 15, golovi: 1, asistencije: 2
Povezane stranice: Beerschot VA, Rezultati uživo
D'Margio Wright-Phillips – dob: 25 godina. Datum rođenja: 24. rujna 2001..
Pozicija: Napadač.
D'Margio Wright-Phillips igra za klub Beerschot VA.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Beerschot VA | 25 godina | 500 tis. € | |
| Beerschot VA | 24 godine | 350 tis. € | |
| Beerschot VA | 24 godine | 200 tis. € | |
| Beerschot VA | 23 godine | 250 tis. € | |
| Beerschot VA | 23 godine | 350 tis. € | |
| Beerschot VA | 22 godine | 500 tis. € | |
| Stoke City | 22 godine | 200 tis. € | |
| Stoke City | 21 godina | 300 tis. € | |
| Northampton Town | 21 godina | 400 tis. € | |
| Stoke City | 21 godina | 400 tis. € | |
| Stoke City | 20 godina | 400 tis. € |
D'Margio Wright-Phillips – visina: 170 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Grenada.
Tržišna vrijednost: 500 tis. €.
D'Margio Wright-Phillips u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim natjecanjima.
D'Margio Wright-Phillips u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 764. Prosječna ocjena: 6,7.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Belgijska Challenger Pro liga | Beerschot Wilrijk | 9 | 764 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Belgijska Challenger Pro liga | Beerschot Wilrijk | 20 | 955 | 7 | 5 | 7,1 |
| Belgijski kup | Beerschot Wilrijk | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Belgijska Pro liga | Beerschot Wilrijk | 11 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Belgijska Challenger Pro liga | Beerschot Wilrijk | 10 | 595 | 4 | 1 | 7,0 |
| Premier League 2 (1. divizija) | Stoke City U21 |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2022-2023 | EFL League Two | Northampton Town | 3 | 43 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL League Two | Manchester City U23 | 4 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Championship | Stoke City | 7 | 59 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Engleski liga-kup | Stoke City | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 12 | 1.059 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Championship | Stoke City | 10 | 500 | 1 | 0 | 6,6 | |
| FA kup | Stoke City | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 3 | 258 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Manchester City U23 | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Manchester City U23 | 1 | 8 | 0 | 0 | – |