Oglas
Daiki Sugioka – trenutačni klub: Kashiwa Reysol. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Japan, Dob: 28, Visina: 182 cm, Tržišna vrijednost: 500 tis. €. 2026-2027 – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale (7. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:

Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 1 mil. € (27. pro 2019.)
Kashiwa Reysol – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Kashiwa Reysol za sezonu 2026/27, igrač Daiki Sugioka odigrao je 1080 minuta i započeo 12 utakmica u početnoj postavi.
Kashiwa Reysol – nastupi: 45, golovi: 1, asistencije: 3
Machida Zelvia – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 1
Shonan Bellmare – nastupi: 153, golovi: 5, asistencije: 10
Kashima Antlers – nastupi: 13, golovi: 1, asistencije: 0
Povezane stranice: Kashiwa Reysol, Rezultati uživo
Daiki Sugioka – dob: 28 godina. Datum rođenja: 8. rujna 1998..
Pozicija: Branič.
Daiki Sugioka igra za klub Kashiwa Reysol.
Daiki Sugioka – visina: 182 cm.
Jača noga: Lijeva.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Kashiwa Reysol | 27 godina | 500 tis. € | |
| Kashiwa Reysol | 27 godina | 550 tis. € | |
| Kashiwa Reysol | 26 godina | 650 tis. € | |
| Machida Zelvia | 26 godina | 700 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 25 godina | 600 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 25 godina | 800 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 24 godine | 750 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 24 godine | 650 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 23 godine | 550 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 23 godine | 550 tis. € | |
| Kashima Antlers | 22 godine | 700 tis. € | |
| Kashima Antlers | 22 godine | 750 tis. € | |
| Kashima Antlers | 21 godina | 900 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 21 godina | 1 mil. € | |
| Shonan Bellmare | 20 godina | 800 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 20 godina | 800 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 19 godina | 375 tis. € | |
| Shonan Bellmare | 18 godina | 25 tis. € |
Državljanstvo: Japan.
Tržišna vrijednost: 500 tis. €.
Daiki Sugioka u sezoni 2026-2027: 14 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Daiki Sugioka u sezoni 2026-2027: 14 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.190. Prosječna ocjena: 6,8.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Japanska J1 liga | Kashiwa Reysol | 12 | 1.080 | 0 | 1 | 6,8 |
| AFC Liga prvaka Elite | Kashiwa Reysol | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | Japanska J1 liga | Kashiwa Reysol | 17 | 1.064 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Japanska J1 liga | Kashiwa Reysol | 2 | 163 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2025 | Japanska J1 liga | Kashiwa Reysol | 12 | 786 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2024-2025 | Japanska J1 liga | Machida Zelvia | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 6,4 |
| 2024 | Japanska J1 liga | Machida Zelvia | 11 | 790 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 11 | 605 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 7 | 433 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 20 | 1.755 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 14 | 1.253 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanski liga-kup | Shonan Bellmare | 1 | 43 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 13 | 1.014 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 19 | 1.710 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Istočnoazijsko prvenstvo | Shonan Bellmare | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Carev kup | Shonan Bellmare | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Japanski liga-kup | Shonan Bellmare | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanska J1 liga | Kashima Antlers | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Japanska J1 liga | Kashima Antlers | 6 | 442 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanski liga-kup | Kashima Antlers | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Japanska J1 liga | Kashima Antlers | 3 | 257 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 9 | 680 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanska J1 liga | Kashima Antlers | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Azijski kup AFC U23 | JapanReprezentacija | 2 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2019 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 7 | 557 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | JapanReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 25 | 2.099 | 2 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanski liga-kup | Shonan Bellmare | 2 | 53 | 0 | 0 | – | |
| Copa América | Shonan Bellmare | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2018 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 5 | 396 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Japanska J1 liga | Shonan Bellmare | 14 | 1.182 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|