Oglas
Davidson – trenutačni klub: Qingdao West Coast. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Brazil, Dob: 35, Visina: 177 cm, Tržišna vrijednost: 200 tis. €. 2026 – nastupi: 24, golovi: 8, asistencije: 3. Posljednji zabilježeni nastup: Qingdao West Coast - Yunnan Yukun (24. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 4,4 mil. € (15. ožu 2021.)
Qingdao West Coast – nastupi: 29, golovi: 9, asistencije: 4
Prema dostupnim zapisima momčadi Qingdao West Coast za sezonu 2026, igrač Davidson odigrao je 2608 minuta i započeo 29 utakmica u početnoj postavi.
Qingdao West Coast – nastupi: 59, golovi: 17, asistencije: 7
Başakşehir – nastupi: 48, golovi: 9, asistencije: 0
Wuhan Three Towns – nastupi: 66, golovi: 26, asistencije: 16
Alanyaspor – nastupi: 66, golovi: 17, asistencije: 6
Vitoria Guimaraes – nastupi: 78, golovi: 17, asistencije: 10
Chaves – nastupi: 48, golovi: 6, asistencije: 7
Povezane stranice: Qingdao West Coast, Rezultati uživo
Davidson – dob: 35 godina. Datum rođenja: 5. ožujka 1991..
Pozicija: Napadač.
Davidson igra za klub Qingdao West Coast.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Qingdao West Coast | 35 godina | 200 tis. € | |
| Qingdao West Coast | 34 godine | 350 tis. € | |
| Qingdao West Coast | 34 godine | 500 tis. € | |
| Başakşehir | 33 godine | 750 tis. € | |
| Başakşehir | 33 godine | 850 tis. € | |
| Başakşehir | 33 godine | 850 tis. € | |
| Başakşehir | 33 godine | 850 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 32 godine | 900 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 32 godine | 1,5 mil. € | |
| Wuhan Three Towns | 31 godina | 3 mil. € | |
| Wuhan Three Towns | 31 godina | 3,2 mil. € | |
| Alanyaspor | 30 godina | 3,8 mil. € | |
| Alanyaspor | 30 godina | 3,8 mil. € | |
| Alanyaspor | 30 godina | 4 mil. € | |
| Alanyaspor | 30 godina | 4,4 mil. € | |
| Alanyaspor | 29 godina | 4,2 mil. € | |
| Alanyaspor | 29 godina | 2,4 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 29 godina | 2,8 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 28 godina | 3,5 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 28 godina | 3 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Aves | 27 godina | 1,3 mil. € | |
| Aves | 26 godina | 900 tis. € | |
| Aves | 26 godina | 400 tis. € | |
| Aves | 25 godina | 400 tis. € | |
| Covilha | 25 godina | 200 tis. € | |
| Covilha | 25 godina | 200 tis. € |
Davidson – visina: 177 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrijednost: 200 tis. €.
Davidson u sezoni 2026: 24 utakmice, 8 golova i 3 asistencije u svim natjecanjima.
Davidson u sezoni 2026: 24 utakmice, 8 golova i 3 asistencije u svim natjecanjima. Odigrane minute: 2.158. Prosječna ocjena: 7,1.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kineska Super liga | Qingdao West Coast | 23 | 2.068 | 8 | 3 | 7,1 |
| Kineski kup | Qingdao West Coast | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Kineska Super liga | Qingdao West Coast | 12 | 1.080 | 5 | 1 | 6,9 |
| 2025 | Kineska Super liga | Qingdao West Coast | 19 | 1.647 | 4 | 3 | 6,9 |
| 2024-2025 | Kineska Super liga | Qingdao West Coast | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| Kineski kup | Qingdao West Coast | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Turska Süper Lig |
| Başakşehir |
| 19 |
| 1.026 |
| 3 |
| 0 |
| 6,6 |
| Konferencijska liga | Başakşehir | 12 | 702 | 2 | 0 | 6,9 |
| Turski kup | Başakşehir | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Turska Süper Lig | Başakşehir | 14 | 980 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turski kup | Başakşehir | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 | |
| AFC Liga prvaka | Wuhan Three Towns | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 24 | 1.765 | 6 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineski superkup | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 5 | 405 | 2 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2022 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 29 | 2.485 | 16 | 11 | 7,4 |
|---|
| 2021-2022 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turska Süper Lig | Alanyaspor | 22 | 1.721 | 6 | 4 | 6,9 |
| 2020-2021 | Turska Süper Lig | Alanyaspor | 39 | 3.023 | 11 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turski kup | Alanyaspor | 3 | 262 | 0 | 0 | – | |
| Europska liga | Alanyaspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Alanyaspor | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Liga Portugal | Vitoria Guimaraes | 26 | 1.526 | 5 | 3 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | Vitoria Guimaraes | 12 | 975 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Portugalski liga-kup | Vitoria Guimaraes | 4 | 360 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2018-2019 | Liga Portugal | Vitoria Guimaraes | 34 | 2.629 | 8 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalski kup | Vitoria Guimaraes | 2 | 165 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga Portugal | Chaves | 33 | 2.367 | 5 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Portugal | Chaves | 15 | 732 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|