Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 575 tis. € (4. lip 2018.)
Zadnje ažuriranje:
Deng Hanwen – trenutačni klub: Yunnan Yukun. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Kina, Dob: 31, Visina: 178 cm, Tržišna vrijednost: 150 tis. €. Deng Hanwen u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Deng Hanwen bila je Shanghai Shenhua - Yunnan Yukun; na terenu je proveo 66 minuta. Datum utakmice: 10. listopada 2026..
Yunnan Yukun – nastupi: 13, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Yunnan Yukun za sezonu 2026, igrač Deng Hanwen odigrao je 878 minuta i započeo 11 utakmica u početnoj postavi.
Yunnan Yukun – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
Wuhan Three Towns – nastupi: 110, golovi: 7, asistencije: 12
Guangzhou FC(1993-2025) – nastupi: 65, golovi: 3, asistencije: 7
Povezane stranice: Yunnan Yukun, Rezultati uživo
Deng Hanwen – dob: 31 godina. Datum rođenja: 8. siječnja 1995..
Pozicija: Branič.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Yunnan Yukun | 31 godina | 150 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 30 godina | 150 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 30 godina | 200 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 godina | 275 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 godina | 400 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 godina | 450 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 godina | 500 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 godina | 450 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 27 godina | 250 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 27 godina | 300 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 godina | 350 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 godina | 200 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 24 godine | 250 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 24 godine | 300 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 23 godine | 525 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 23 godine | 575 tis. € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 godine | 550 tis. € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 godine | 350 tis. € | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 22 godine | 150 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 22 godine | 150 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 21 godina | 100 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 21 godina | 50 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 20 godina | 75 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 20 godina | 50 tis. € | |
| Inner Mongolia Zhongyou | 19 godina | 25 tis. € |
Deng Hanwen igra za klub Yunnan Yukun.
Deng Hanwen – visina: 178 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Kina.
Tržišna vrijednost: 150 tis. €.
Deng Hanwen u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Deng Hanwen u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 582. Prosječna ocjena: 6,5.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kineska Super liga | Yunnan Yukun | 9 | 553 | 1 | 0 | 6,6 |
| Chinese FA Cup | Yunnan Yukun | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Kineska Super liga | Yunnan Yukun | 4 | 325 | 0 | 0 | 6,9 |
| Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 16 | 1.284 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 6 | 514 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2024 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 23 | 1.918 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 6 | 494 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 1 | 70 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 22 | 1.761 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | Wuhan Three Towns | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 25 | 1.959 | 3 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | KinaReprezentacija | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Kineska Super liga | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,6 |
| 2021 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 18 | 1.434 | 2 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2020-2021 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 145 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 39 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 7 | 532 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 261 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 356 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 718 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 769 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Kineska Super liga | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | EAFF E-1 Football Championship | KinaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|