
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Najviša: 3 mil. € (19. svi 2026.)
Zadnje ažuriranje:
Denis Višinský – trenutačni klub: Plzeň. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Češka, Dob: 23, Visina: 178 cm, Tržišna vrijednost: 3 mil. €. Denis Višinský u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Denis Višinský bila je Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav; na terenu je proveo 19 minuta. Datum utakmice: 10. listopada 2026..
Viktoria Plzeň – nastupi: 8, golovi: 1, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Viktoria Plzeň za sezonu 2026/27, igrač Denis Višinský odigrao je 335 minuta i započeo 3 utakmice u početnoj postavi.
Viktoria Plzeň – nastupi: 50, golovi: 11, asistencije: 2
Slovan Liberec – nastupi: 84, golovi: 10, asistencije: 6
Sellier & Bellot Vlašim – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
Slavia Praha – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Plzeň, Rezultati uživo
Denis Višinský – dob: 23 godine. Datum rođenja: 21. ožujka 2003..
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Plzeň | 23 godine | 3 mil. € | |
| Plzeň | 23 godine | 1,8 mil. € | |
| Plzeň | 22 godine | 1,5 mil. € | |
| Plzeň | 22 godine | 1,5 mil. € | |
| Liberec | 22 godine | 1,2 mil. € | |
| Liberec | 22 godine | 900 tis. € | |
| Liberec | 21 godina | 750 tis. € | |
| Liberec | 21 godina | 450 tis. € | |
| Liberec | 20 godina | 400 tis. € | |
| Liberec | 20 godina | 400 tis. € | |
| Liberec | 19 godina | 400 tis. € | |
| Liberec | 19 godina | 250 tis. € | |
| Vlašim | 18 godina | 250 tis. € | |
| Slavia B | 18 godina | 200 tis. € |
Pozicija: Vezni igrač.
Denis Višinský igra za klub Plzeň.
Denis Višinský – visina: 178 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Češka.
Tržišna vrijednost: 3 mil. €.
Denis Višinský u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Denis Višinský u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 469. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Češka 1. liga | Viktoria Plzeň | 8 | 335 | 1 | 1 | 6,6 |
| UEFA Europska liga | Viktoria Plzeň | 3 | 134 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | Svjetsko prvenstvo | ČeškaReprezentacija | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,2 |
| Međunarodne prijateljske utakmice | ČeškaReprezentacija | 1 | 28 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Češka 1. liga | Viktoria Plzeň | 27 | 1.671 | 8 | 1 | 6,8 |
| UEFA Europska liga | Viktoria Plzeň | 10 | 458 | 1 | 0 | 6,5 |
| UEFA Liga prvaka | Viktoria Plzeň | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | European U21 Football Championship | ČeškaReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2024-2025 | Češka 1. liga | Slovan Liberec | 30 | 2.100 | 8 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Češka 1. liga | Slovan Liberec | 22 | 987 | 1 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czech Cup | Slovan Liberec | 3 | 206 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ČeškaReprezentacija | 3 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Češka 1. liga | Slovan Liberec | 15 | 799 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czech Cup | Slovan Liberec | 2 | 129 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Češka 1. liga | Slovan Liberec | 9 | 288 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | Slovan Liberec | 3 | 167 | 0 | 0 | – | |
| Češka 2. liga | Sellier & Bellot Vlašim | 8 | 584 | 0 | 0 | – | |
| European U19 Football Championship | Slavia Praha | 2 | 151 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Češka 1. liga | Slavia Praha | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europska liga | Slavia Praha | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |