
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 10 mil. € (3. ožu 2024.)
Zadnje ažuriranje:
Érick Sánchez – trenutačni klub: Club America. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Meksiko, Dob: 27, Visina: 167 cm, Tržišna vrijednost: 6 mil. €. Érick Sánchez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Érick Sánchez bila je Club America - Rayados de Monterrey; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 11. listopada 2026..
Club America – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Club America za sezonu 2026/27, igrač Érick Sánchez odigrao je 668 minuta i započeo 7 utakmica u početnoj postavi.
Club America – nastupi: 104, golovi: 8, asistencije: 4
Pachuca – nastupi: 173, golovi: 20, asistencije: 20
Querétaro – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Club America, Rezultati uživo
Érick Sánchez – dob: 27 godina. Datum rođenja: 27. rujna 1999..
Pozicija: Vezni igrač.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Club America | 26 godina | 6 mil. € | |
| Club America | 26 godina | 6 mil. € | |
| Club America | 26 godina | 6,5 mil. € | |
| Club America | 25 godina | 6 mil. € | |
| Club America | 25 godina | 6,5 mil. € | |
| Club America | 25 godina | 6 mil. € | |
| Club America | 25 godina | 7,5 mil. € | |
| Club America | 25 godina | 9 mil. € | |
| Pachuca | 24 godine | 10 mil. € | |
| Pachuca | 24 godine | 10 mil. € | |
| Pachuca | 24 godine | 9 mil. € | |
| Pachuca | 23 godine | 8 mil. € | |
| Pachuca | 23 godine | 8 mil. € | |
| Pachuca | 23 godine | 8 mil. € | |
| Pachuca | 22 godine | 8 mil. € | |
| Pachuca | 22 godine | 7 mil. € | |
| Pachuca | 22 godine | 4 mil. € | |
| Pachuca | 21 godina | 3 mil. € | |
| Pachuca | 21 godina | 2 mil. € | |
| Mineros de Zacatecas | 20 godina | 200 tis. € | |
| Pachuca U19 | 18 godina | 100 tis. € | |
| Pachuca U19 | 18 godina | 100 tis. € |
Érick Sánchez igra za klub Club America.
Érick Sánchez – visina: 167 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Meksiko.
Tržišna vrijednost: 6 mil. €.
Érick Sánchez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Érick Sánchez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 668. Prosječna ocjena: 6,8.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Club America | 10 | 668 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2026 | Leagues Cup | Club America | 6 | 378 | 1 | 0 | 6,8 |
| CONCACAF Kup prvaka | Club America | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Liga MX | Club America | 29 | 1.967 | 3 | 0 | 6,6 |
| CONCACAF Kup prvaka | Club America | 5 | 428 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Leagues Cup | Club America | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice |
| MeksikoReprezentacija |
| 6 |
| 252 |
| 0 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2025 | Svjetsko klupsko prvenstvo | Club America | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Kup prvaka | Club America | 1 | 86 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024-2025 | Liga MX | Club America | 38 | 2.529 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Kup prvaka | Club America | 3 | 267 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Leagues Cup | Club America | 2 | 97 | 2 | 0 | 7,7 | |
| Mexico Campeonde Campeones | Club America | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Leagues Cup | Club America | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Kup prvaka | Pachuca | 2 | 163 | 0 | 3 | 8,1 |
| 2023-2024 | Liga MX | Club America | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Club America | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Liga MX | Pachuca | 32 | 2.592 | 9 | 6 | 7,1 | |
| CONCACAF Kup prvaka | Pachuca | 4 | 307 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Pachuca | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,2 | |
| CONCACAF Liga nacija | MeksikoReprezentacija | 4 | 267 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | MeksikoReprezentacija | 4 | 176 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Copa América | MeksikoReprezentacija | 2 | 17 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | CONCACAF Kup prvaka | Pachuca | 2 | 176 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Pachuca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONCACAF Zlatni kup | MeksikoReprezentacija | 6 | 247 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Liga MX | Pachuca | 38 | 3.314 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | MeksikoReprezentacija | 5 | 237 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONCACAF Liga nacija | MeksikoReprezentacija | 4 | 217 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Međunarodne prijateljske utakmice | MeksikoReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2021-2022 | Liga MX | Pachuca | 38 | 3.198 | 3 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | MeksikoReprezentacija | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga MX | Pachuca | 41 | 3.153 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Zlatni kup | MeksikoReprezentacija | 2 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Mexico Copa MX | Querétaro | 2 | 103 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Pachuca | 12 | 502 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Liga MX | Pachuca | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|