Oglas
Florent Hasani – trenutačni klub: Kayserispor. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Kosovo, Dob: 29, Visina: 183 cm, Tržišna vrijednost: 750 tis. €. 2026-2027 – nastupi: 13, golovi: 4, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Kayserispor - Muğlaspor (2. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Najviša: 900 tis. € (11. ožu 2026.)
Kayserispor – nastupi: 13, golovi: 4, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Kayserispor za sezonu 2026/27, igrač Florent Hasani odigrao je 612 minuta i započeo 7 utakmica u početnoj postavi.
Kayserispor – nastupi: 13, golovi: 4, asistencije: 0
Amedspor – nastupi: 19, golovi: 4, asistencije: 4
Boluspor – nastupi: 36, golovi: 22, asistencije: 4
Rapid 1923 – nastupi: 31, golovi: 1, asistencije: 3
KF Tirana – nastupi: 24, golovi: 0, asistencije: 0
Gyirmot – nastupi: 30, golovi: 3, asistencije: 0
Povezane stranice: Kayserispor, Rezultati uživo
Florent Hasani – dob: 29 godina. Datum rođenja: 30. ožujka 1997..
Pozicija: Napadač.
Florent Hasani igra za klub Kayserispor.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Kayserispor | 29 godina | 750 tis. € | |
| Amedspor | 29 godina | 900 tis. € | |
| Amedspor | 28 godina | 900 tis. € | |
| Boluspor | 28 godina | 750 tis. € | |
| Boluspor | 28 godina | 600 tis. € | |
| Boluspor | 28 godina | 600 tis. € | |
| Rapid 1923 | 27 godina | 600 tis. € | |
| Rapid 1923 | 27 godina | 500 tis. € | |
| KF Tirana | 26 godina | 500 tis. € | |
| KF Tirana | 26 godina | 500 tis. € | |
| KF Tirana | 26 godina | 500 tis. € | |
| KF Tirana | 25 godina | 400 tis. € | |
| Gyirmot | 25 godina | 250 tis. € | |
| Gyirmot | 24 godine | 225 tis. € | |
| Gyirmot | 24 godine | 200 tis. € | |
| Hapoel Kfar Saba | 24 godine | 250 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 23 godine | 300 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 23 godine | 400 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 23 godine | 450 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 22 godine | 550 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 21 godina | 400 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 21 godina | 300 tis. € | |
| Diosgyor VTK | 20 godina | 250 tis. € |
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Kosovo.
Tržišna vrijednost: 750 tis. €.
Florent Hasani u sezoni 2026-2027: 13 utakmica, 4 gola i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Florent Hasani u sezoni 2026-2027: 13 utakmica, 4 gola i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 612. Prosječna ocjena: 6,8.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Turska 1. lig | Kayserispor | 13 | 612 | 4 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Turska 1. lig | Amedspor | 19 | 987 | 4 | 4 | 7,0 |
| Turska 1. lig | Boluspor | 18 | 1.604 | 14 | 3 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Turska 1. lig | Boluspor | 18 | 1.349 | 8 | 1 | 6,9 |
| Rumunjska Superliga | Rapid 1923 | 13 | 514 | 1 | 1 | 6,7 | |
| 2023-2024 | Rumunjska Superliga | Rapid 1923 | 18 | 855 | 0 | 2 | 6,5 |
| Albanska Superliga |
| KF Tirana |
| 6 |
| 365 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Konferencijska liga | KF Tirana | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Albanska Superliga | KF Tirana | 8 | 610 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albanski kup | KF Tirana | 2 | 121 | 0 | 0 | – | |
| Konferencijska liga | KF Tirana | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga prvaka | KF Tirana | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Konferencijska liga | KF Tirana | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvaka | KF Tirana | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| Mađarska NB I | Gyirmot | 29 | 1.586 | 3 | 0 | – | |
| Mađarski kup | Gyirmot | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Mađarska NB I | Diosgyor VTK | 11 | 471 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Izraelska Premijer liga | EngleskaReprezentacija | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Izraelski kup | EngleskaReprezentacija | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Liga nacija | KosovoReprezentacija | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Mađarska NB I | Diosgyor VTK | 12 | 802 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Mađarska NB I | Diosgyor VTK | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|