Oglas
Guima – trenutačni klub: Zira. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Mozambik, Dob: 30, Visina: 181 cm, Tržišna vrijednost: 500 tis. €. 2026-2027 – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Mozambique - Sudan (29. rujna 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 600 tis. € (15. lip 2023.)
Zira – nastupi: 10, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Zira za sezonu 2026/27, igrač Guima odigrao je 871 minutu i započeo 10 utakmica u početnoj postavi.
Zira – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Iğdır FK – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Chaves – nastupi: 77, golovi: 2, asistencije: 2
Academica Coimbra – nastupi: 35, golovi: 2, asistencije: 1
Lodz – nastupi: 25, golovi: 2, asistencije: 0
Povezane stranice: Zira, Rezultati uživo
Guima – dob: 30 godina. Datum rođenja: 14. studenoga 1995..
Pozicija: Vezni igrač.
Guima igra za klub Zira.
Guima – visina: 181 cm.
Jača noga: Desna.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Zira | 30 godina | 500 tis. € | |
| Zira | 30 godina | 500 tis. € | |
| Zira | 29 godina | 500 tis. € | |
| Iğdır | 29 godina | 550 tis. € | |
| Iğdır | 28 godina | 550 tis. € | |
| Chaves | 28 godina | 500 tis. € | |
| Chaves | 28 godina | 400 tis. € | |
| Chaves | 27 godina | 600 tis. € | |
| Chaves | 26 godina | 400 tis. € | |
| Chaves | 26 godina | 175 tis. € | |
| Chaves | 26 godina | 250 tis. € | |
| Academica Coimbra | 25 godina | 400 tis. € | |
| Academica Coimbra | 24 godine | 250 tis. € | |
| Lodz | 24 godine | 250 tis. € | |
| Academica Coimbra | 23 godine | 200 tis. € | |
| Academica Coimbra | 23 godine | 325 tis. € | |
| Academica Coimbra | 22 godine | 475 tis. € | |
| Academica Coimbra | 22 godine | 375 tis. € | |
| Academica Coimbra | 21 godina | 350 tis. € | |
| Sporting B | 21 godina | 350 tis. € | |
| Sporting B | 20 godina | 250 tis. € | |
| Oliveirense | 20 godina | 150 tis. € | |
| Oliveirense | 19 godina | 50 tis. € |
Državljanstvo: Mozambik.
Tržišna vrijednost: 500 tis. €.
Guima u sezoni 2026-2027: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Guima u sezoni 2026-2027: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 222. Prosječna ocjena: 6,2.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrički kup nacija | MozambikReprezentacija | 2 | 179 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2026-2027 | Konferencijska liga | Zira | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (CAF) | MozambikReprezentacija | 5 | 449 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Konferencijska liga | Zira | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,1 |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | MozambikReprezentacija | 1 | 56 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Afrički kup nacija | MozambikReprezentacija |
| 7 |
| 601 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Turska 1. lig | Iğdır FK | 13 | 652 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (CAF) | MozambikReprezentacija | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Liga Portugal | Chaves | 22 | 1.254 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalski kup | Chaves | 1 | 37 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | MozambikReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Afrički kup nacija | MozambikReprezentacija | 4 | 343 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | MozambikReprezentacija | 1 | 76 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022-2023 | Liga Portugal | Chaves | 29 | 1.965 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalski liga-kup | Chaves | 3 | 125 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Portugalski kup | Chaves | 1 | 120 | 1 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Chaves | 19 | 757 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Portugal | Chaves | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Academica Coimbra | 27 | 1.949 | 2 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalski kup | Academica Coimbra | 2 | 145 | 0 | 0 | – | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Academica Coimbra | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Poljska Ekstraklasa | Lodz | 25 | 1.893 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Academica Coimbra | 5 | 286 | 0 | 0 | – |
|---|