Oglas
Ismail Jakobs – trenutačni klub: Galatasaray. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Senegal, Dob: 27, Visina: 184 cm, Tržišna vrijednost: 8 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Galatasaray - Stuttgart (3. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:

Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 8 mil. € (17. pro 2023.)
Galatasaray – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Galatasaray za sezonu 2026/27, igrač Ismail Jakobs odigrao je 572 minute i započeo 7 utakmica u početnoj postavi.
Galatasaray – nastupi: 78, golovi: 0, asistencije: 4
Monaco – nastupi: 107, golovi: 1, asistencije: 9
Straelen – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0
Köln – nastupi: 47, golovi: 4, asistencije: 4
Povezane stranice: Galatasaray, Rezultati uživo
Ismail Jakobs – dob: 27 godina. Datum rođenja: 17. kolovoza 1999..
Pozicija: Branič.
Ismail Jakobs igra za klub Galatasaray.
Ismail Jakobs – visina: 184 cm.
Jača noga: Obje.
Državljanstvo: Senegal.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Galatasaray | 26 godina | 8 mil. € | |
| Galatasaray | 26 godina | 8 mil. € | |
| Galatasaray | 26 godina | 6 mil. € | |
| Galatasaray | 25 godina | 7 mil. € | |
| Galatasaray | 25 godina | 7 mil. € | |
| Galatasaray | 25 godina | 8 mil. € | |
| Galatasaray | 25 godina | 8 mil. € | |
| Monaco | 24 godine | 8 mil. € | |
| Monaco | 24 godine | 8 mil. € | |
| Monaco | 23 godine | 6 mil. € | |
| Monaco | 23 godine | 7 mil. € | |
| Monaco | 22 godine | 7 mil. € | |
| Monaco | 22 godine | 7 mil. € | |
| Köln | 21 godina | 7 mil. € | |
| Köln | 21 godina | 7 mil. € | |
| Köln | 21 godina | 5 mil. € | |
| Köln | 20 godina | 5 mil. € | |
| Köln | 20 godina | 2,7 mil. € | |
| Köln | 20 godina | 3 mil. € | |
| Köln | 20 godina | 800 tis. € | |
| Köln | 19 godina | 100 tis. € | |
| Koln Am | 19 godina | 50 tis. € | |
| Koln Am | 18 godina | 50 tis. € | |
| Koln U19 | 18 godina | 50 tis. € |
Tržišna vrijednost: 8 mil. €.
Ismail Jakobs u sezoni 2026-2027: 13 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Ismail Jakobs u sezoni 2026-2027: 13 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 919. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Turska Süper Lig | Galatasaray | 9 | 572 | 0 | 1 | 6,7 |
| Liga prvaka | Galatasaray | 4 | 347 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Galatasaray | 3 | 147 | 0 | 0 | 6,0 |
| Svjetsko prvenstvo | SenegalReprezentacija | 3 | 220 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | SenegalReprezentacija | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Turska Süper Lig |
| Galatasaray |
| 25 |
| 1.299 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| Liga prvaka | Galatasaray | 12 | 871 | 0 | 0 | 6,3 |
| Turski kup | Galatasaray | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,2 |
| Međunarodne prijateljske utakmice | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| Afrički kup nacija | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | Afrički kup nacija | SenegalReprezentacija | 6 | 358 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | Turska Süper Lig | Galatasaray | 17 | 1.183 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turski kup | Galatasaray | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Europska liga | Galatasaray | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ligue 1 | Monaco | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Trofeo Joan Gamper | Monaco | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Monaco | 22 | 1.467 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Monaco | 1 | 72 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Coupe de France | Monaco | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | SenegalReprezentacija | 4 | 149 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Afrički kup nacija | SenegalReprezentacija | 4 | 388 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Monaco | 32 | 1.100 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | Monaco | 6 | 97 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Liga prvaka | Monaco | 2 | 143 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Coupe de France | Monaco | 1 | 83 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | SenegalReprezentacija | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Afrički kup nacija | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Svjetsko prvenstvo | SenegalReprezentacija | 4 | 279 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | SenegalReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Monaco | 28 | 1.191 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Monaco | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Europska liga | Monaco | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga prvaka | Monaco | 3 | 48 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Monaco | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Europsko prvenstvo U21 | NjemačkaReprezentacija | 3 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Europsko prvenstvo U21 | Straelen | 2 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Köln | 23 | 1.727 | 1 | 1 | 6,2 | |
| 2. Bundesliga | Köln | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Njemački kup | Köln | 2 | 174 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2019-2020 | Bundesliga | Köln | 20 | 1.679 | 2 | 2 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21 | NjemačkaReprezentacija | 2 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Regionalliga | Straelen | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|