Oglas
Jairo Concha – trenutačni klub: Universitario De Deportes. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Peru, Dob: 27, Visina: 174 cm, Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €. 2026 – nastupi: 33, golovi: 1, asistencije: 9. Posljednji zabilježeni nastup: Universitario De Deportes - Sport Boys (5. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 1,6 mil. € (5. stu 2025.)
Universitario de Deportes – nastupi: 30, golovi: 3, asistencije: 8
Prema dostupnim zapisima momčadi Universitario de Deportes za sezonu 2026, igrač Jairo Concha odigrao je 2241 minutu i započeo 27 utakmica u početnoj postavi.
Universitario de Deportes – nastupi: 116, golovi: 13, asistencije: 27
Alianza Lima – nastupi: 101, golovi: 12, asistencije: 11
Universidad San Martin – nastupi: 76, golovi: 3, asistencije: 7
Povezane stranice: Universitario De Deportes, Rezultati uživo
Jairo Concha – dob: 27 godina. Datum rođenja: 27. svibnja 1999..
Pozicija: Vezni igrač.
Jairo Concha igra za klub Universitario De Deportes.
Jairo Concha – visina: 174 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Peru.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Universitario De Deportes | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 27 godina | 1,6 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 26 godina | 1,6 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 26 godina | 1,3 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 26 godina | 1,2 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 25 godina | 1 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 25 godina | 1 mil. € | |
| Universitario De Deportes | 25 godina | 900 tis. € | |
| Alianza Lima | 24 godine | 900 tis. € | |
| Alianza Lima | 24 godine | 900 tis. € | |
| Alianza Lima | 24 godine | 850 tis. € | |
| Alianza Lima | 23 godine | 825 tis. € | |
| Alianza Lima | 23 godine | 675 tis. € | |
| Alianza Lima | 22 godine | 600 tis. € | |
| Alianza Lima | 21 godina | 425 tis. € | |
| Dep.San Martin | 21 godina | 400 tis. € | |
| Dep.San Martin | 20 godina | 350 tis. € | |
| Dep.San Martin | 20 godina | 375 tis. € | |
| Dep.San Martin | 19 godina | 300 tis. € | |
| Dep.San Martin | 18 godina | 50 tis. € | |
| Dep.San Martin | 18 godina | 50 tis. € |
Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €.
Jairo Concha u sezoni 2026: 33 utakmice, 1 gol i 9 asistencija u svim natjecanjima.
Jairo Concha u sezoni 2026: 33 utakmice, 1 gol i 9 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 2.187.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 23 | 1.648 | 1 | 7 | 6,9 |
| Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 4 | 347 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | PeruReprezentacija | 5 | 164 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Kvalifikacije za SP (CONMEBOL) | PeruReprezentacija | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 20 | 1.485 | 5 | 3 | 7,1 |
| Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 4 | 299 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice |
| PeruReprezentacija |
| 1 |
| 32 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Kvalifikacije za SP (CONMEBOL) | PeruReprezentacija | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025 | Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 4 | 209 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 29 | 1.761 | 6 | 7 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 5 | 336 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2024 | Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 4 | 189 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Peruanska Liga 1 | Universitario de Deportes | 17 | 997 | 0 | 6 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 38 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 5 | 357 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2023 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 16 | 1.204 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 20 | 1.519 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 8 | 644 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 4 | 303 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 29 | 2.298 | 4 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 2 | 127 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | PeruReprezentacija | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 12 | 724 | 2 | 2 | 7,6 |
|---|
| 2020-2021 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 3 | 244 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 21 | 1.844 | 2 | 2 | – |
| 2020 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 12 | 1.009 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 19 | 1.345 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2018 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 5 | 230 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 15 | 902 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|