Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Najviša: 250 tis. € (9. lip 2026.)
Zadnje ažuriranje:
James Brown – trenutačni klub: St. Patricks Athletic. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Irska, Dob: 28, Tržišna vrijednost: 250 tis. €. James Brown u sezoni 2026: 25 utakmica, 1 gol i 3 asistencije u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač James Brown bila je Dundalk - St. Patrick's Athletic; na terenu je proveo 32 minute. Datum utakmice: 14. rujna 2026..
St. Patrick's Athletic – nastupi: 29, golovi: 1, asistencije: 3
Prema dostupnim zapisima momčadi St. Patrick's Athletic za sezonu 2026, igrač James Brown odigrao je 2235 minuta i započeo 26 utakmica u početnoj postavi.
St. Patrick's Athletic – nastupi: 29, golovi: 1, asistencije: 3
Kilmarnock – nastupi: 16, golovi: 0, asistencije: 2
Kilmarnock U21 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Ross County – nastupi: 73, golovi: 3, asistencije: 7
Doncaster Rovers – nastupi: 17, golovi: 0, asistencije: 0
Blackburn Rovers U21 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: St. Patricks Athletic,
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| St. Patricks Athletic | 28 godina | 250 tis. € | |
| Kilmarnock | 27 godina | 200 tis. € | |
| Ross County | 27 godina | 200 tis. € | |
| Ross County | 26 godina | 200 tis. € | |
| Ross County | 25 godina | 200 tis. € | |
| Ross County | 25 godina | 200 tis. € | |
| Blackburn Rovers | 25 godina | 200 tis. € | |
| Doncaster Rovers | 24 godine | 125 tis. € | |
| Drogheda United | 23 godine | 100 tis. € | |
| Drogheda United | 23 godine | 25 tis. € |
James Brown – dob: 28 godina. Datum rođenja: 4. lipnja 1998..
Pozicija: Branič.
James Brown igra za klub St. Patricks Athletic.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Irska.
Tržišna vrijednost: 250 tis. €.
James Brown u sezoni 2026: 25 utakmica, 1 gol i 3 asistencije u svim natjecanjima.
James Brown u sezoni 2026: 25 utakmica, 1 gol i 3 asistencije u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.907. Prosječna ocjena: 6,7.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Irska Premier Division | St. Patrick's Athletic | 25 | 1.907 | 1 | 3 | 6,7 |
| 2025-2026 | Irska Premier Division | St. Patrick's Athletic | 4 | 328 | 0 | 0 | 6,8 |
| Škotska Premiership | Kilmarnock | 15 | 1.203 | 0 | 2 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 1 | 83 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock U21 | 1 | 68 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024-2025 | Škotska Premiership | Ross County | 27 | 1.746 | 0 | 0 | 6,1 |
| Scottish League Cup |
| Ross County |
| 5 |
| 375 |
| 1 |
| 3 |
| 7,2 |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Škotska Premiership | Ross County | 33 | 2.431 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Ross County | 5 | 360 | 0 | 2 | 6,3 | |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Ross County | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL League Two | Doncaster Rovers | 17 | 1.365 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| EFL League Two | Stockport County | 16 | 1.086 | 0 | 2 | 6,5 | |
| FA Cup | Stockport County | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Stockport County | 2 | 158 | 0 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Cup | Stockport County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | EFL Championship | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,0 | |
| English U23 Premier League | Waterford United | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Irska Premier Division | Waterford United | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Irska Premier Division | Waterford United | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|