Oglas
James Maddison – trenutačni klub: Spurs. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Engleska, Dob: 29, Visina: 175 cm, Tržišna vrijednost: 17 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 7, golovi: 1, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Chelsea - Tottenham Hotspur (24. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:

Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 70 mil. € (8. lis 2023.)
Tottenham Hotspur – nastupi: 6, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Tottenham Hotspur za sezonu 2026/27, igrač James Maddison odigrao je 195 minuta i započeo 2 utakmice u početnoj postavi.
Tottenham Hotspur – nastupi: 100, golovi: 18, asistencije: 22
Leicester City – nastupi: 204, golovi: 55, asistencije: 38
Norwich City – nastupi: 47, golovi: 13, asistencije: 5
Dundee – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Spurs, Rezultati uživo
James Maddison – dob: 29 godina. Datum rođenja: 23. studenoga 1996..
Pozicija: Vezni igrač.
James Maddison igra za klub Spurs.
James Maddison – visina: 175 cm.
Jača noga: Desna.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Spurs | 29 godina | 17 mil. € | |
| Spurs | 29 godina | 20 mil. € | |
| Spurs | 29 godina | 25 mil. € | |
| Spurs | 29 godina | 30 mil. € | |
| Spurs | 28 godina | 35 mil. € | |
| Spurs | 28 godina | 42 mil. € | |
| Spurs | 28 godina | 50 mil. € | |
| Spurs | 28 godina | 60 mil. € | |
| Spurs | 27 godina | 70 mil. € | |
| Spurs | 27 godina | 70 mil. € | |
| Spurs | 26 godina | 70 mil. € | |
| Leicester | 26 godina | 60 mil. € | |
| Leicester | 25 godina | 55 mil. € | |
| Leicester | 25 godina | 50 mil. € | |
| Leicester | 25 godina | 50 mil. € | |
| Leicester | 24 godine | 50 mil. € | |
| Leicester | 24 godine | 55 mil. € | |
| Leicester | 24 godine | 60 mil. € | |
| Leicester | 23 godine | 55 mil. € | |
| Leicester | 23 godine | 55 mil. € | |
| Leicester | 23 godine | 48 mil. € | |
| Leicester | 23 godine | 60 mil. € | |
| Leicester | 22 godine | 45 mil. € | |
| Leicester | 22 godine | 40 mil. € | |
| Leicester | 22 godine | 30 mil. € | |
| Leicester | 21 godina | 28 mil. € | |
| Leicester | 21 godina | 22 mil. € | |
| Norwich City | 21 godina | 10 mil. € | |
| Norwich City | 20 godina | 2 mil. € | |
| Norwich City | 20 godina | 1,5 mil. € | |
| Aberdeen | 19 godina | 1,5 mil. € | |
| Coventry City | 19 godina | 1,5 mil. € | |
| Coventry City | 19 godina | 500 tis. € | |
| Coventry City | 18 godina | 150 tis. € | |
| Coventry City | 18 godina | 50 tis. € | |
| Coventry City | 17 godina | 50 tis. € |
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrijednost: 17 mil. €.
James Maddison u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
James Maddison u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 210. Prosječna ocjena: 6,7.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier liga | Tottenham Hotspur | 6 | 195 | 1 | 0 | 6,8 |
| Engleski liga-kup | Tottenham Hotspur | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Tottenham Hotspur | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Premier liga | Tottenham Hotspur | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Premier liga | Tottenham Hotspur | 31 | 1.816 | 9 | 7 | 7,0 |
| Europska liga | Tottenham Hotspur | 11 | 702 | 3 | 3 | 7,2 |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Tottenham Hotspur | 3 | 96 | 0 | 0 | 6,4 |
| Engleski liga-kup | Tottenham Hotspur | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,8 |
| FA kup | Tottenham Hotspur | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Europsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 1 | 86 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Premier liga | Tottenham Hotspur | 28 | 2.152 | 4 | 9 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Tottenham Hotspur | 6 | 302 | 1 | 2 | 7,4 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Tottenham Hotspur | 3 | 118 | 0 | 1 | 7,0 | |
| FA kup | Tottenham Hotspur | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Engleski liga-kup | Tottenham Hotspur | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Tottenham Hotspur | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier liga | Leicester City | 30 | 2.484 | 10 | 9 | 7,1 | |
| FA kup | Leicester City | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Engleski liga-kup | Leicester City | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Premier liga | Leicester City | 35 | 2.466 | 12 | 8 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferencijska liga | Leicester City | 8 | 509 | 3 | 0 | 7,0 | |
| Europska liga | Leicester City | 5 | 278 | 1 | 2 | 7,2 | |
| FA kup | Leicester City | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Engleski liga-kup | Leicester City | 2 | 121 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2021 | Community Shield | Leicester City | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Premier liga | Leicester City | 31 | 2.103 | 8 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | Leicester City | 6 | 346 | 2 | 1 | 6,8 | |
| FA kup | Leicester City | 4 | 162 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Engleski liga-kup | Leicester City | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Premier liga | Leicester City | 31 | 2.628 | 6 | 3 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engleski liga-kup | Leicester City | 5 | 367 | 3 | 0 | 7,7 | |
| FA kup | Leicester City | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Europsko prvenstvo | Leicester City | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 3 | 253 | 1 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2018-2019 | Premier liga | Leicester City | 36 | 2.848 | 7 | 7 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Leicester City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Engleski liga-kup | Leicester City | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | EFL Championship | Norwich City | 44 | 3.368 | 12 | 5 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 | EFL Championship | Norwich City | 3 | 32 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotska Premiership | Dundee | 4 | 239 | 0 | 0 | – |