
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 35 mil. € (6. lis 2026.)
Zadnje ažuriranje:
James Trafford – trenutačni klub: Leeds United. Pozicija: Vratar, Državljanstvo: Engleska, Dob: 24, Visina: 197 cm, Tržišna vrijednost: 35 mil. €. James Trafford u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač James Trafford bila je Arsenal - Leeds United; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 10. listopada 2026..
Leeds United – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Leeds United za sezonu 2026/27, igrač James Trafford odigrao je 540 minuta i započeo 6 utakmica u početnoj postavi.
Leeds United – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
Burnley – nastupi: 75, golovi: 0, asistencije: 0
Manchester City – nastupi: 17, golovi: 0, asistencije: 0
Bolton Wanderers – nastupi: 74, golovi: 0, asistencije: 3
Accrington Stanley – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0
Manchester City U23 – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Leeds United, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Leeds United | 23 godine | 35 mil. € | |
| Man City | 23 godine | 25 mil. € | |
| Man City | 23 godine | 25 mil. € | |
| Man City | 23 godine | 30 mil. € | |
| Burnley | 22 godine | 22 mil. € | |
| Burnley | 22 godine | 20 mil. € | |
| Burnley | 22 godine | 18 mil. € | |
| Burnley | 21 godina | 18 mil. € | |
| Burnley | 21 godina | 18 mil. € | |
| Burnley | 21 godina | 15 mil. € | |
| Man City | 20 godina | 15 mil. € | |
| Bolton Wanderers | 20 godina | 2,5 mil. € | |
| Bolton Wanderers | 19 godina | 1 mil. € |
James Trafford – dob: 24 godine. Datum rođenja: 10. listopada 2002..
Pozicija: Vratar.
James Trafford igra za klub Leeds United.
James Trafford – visina: 197 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrijednost: 35 mil. €.
James Trafford u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
James Trafford u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 810.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier liga | Leeds United | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 |
| Engleski liga-kup | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Burnley | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | FA kup | Manchester City | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 |
| Engleski liga-kup |
| Manchester City |
| 6 |
| 540 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Premier liga | Manchester City | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
| Liga prvaka | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Burnley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | EFL Championship | Burnley | 45 | 4.050 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Premier liga | Burnley | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | EFL League One | Bolton Wanderers | 47 | 4.230 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,3 | |
| FA kup | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | EngleskaReprezentacija | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Međunarodne prijateljske utakmice | EngleskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | EFL League One | Bolton Wanderers | 22 | 1.980 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL League One | Accrington Stanley | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2020-2021 | Premier League 2 | Manchester City U23 | 10 | 899 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Manchester City U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Engleski FA kup mladih | Manchester City U18 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Europsko prvenstvo U17 | ŠvedskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|