Nema dostupnih podataka
Najviša: 300 tis. € (8. velj 2015.)
Zadnje ažuriranje:
Pozicija: Branič, Državljanstvo: Peru, Dob: 39, Visina: 176 cm. Jeickson Reyes u sezoni 2022-2023: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Jeickson Reyes bila je Alianza Atletico Sullana - Tarma; na terenu je proveo 1 minutu. Datum utakmice: 10. rujna 2022..
Tarma – nastupi: 27, golovi: 0, asistencije: 1
Sport Huancayo – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
EM Deportivo Binacional – nastupi: 91, golovi: 0, asistencije: 11
Juan Aurich – nastupi: 21, golovi: 1, asistencije: 0
Povezane stranice: Rezultati uživo
Jeickson Reyes – dob: 39 godina. Datum rođenja: 9. listopada 1987..
Pozicija: Branič.
Jeickson Reyes – visina: 176 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Peru.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Tarma | 35 godina | 100 tis. € | |
| Tarma | 34 godine | 100 tis. € | |
| Sport Huancayo | 34 godine | 125 tis. € | |
| Sport Huancayo | 33 godine | 150 tis. € | |
| EM Deportivo Binacional | 33 godine | 150 tis. € | |
| EM Deportivo Binacional | 32 godine | 175 tis. € | |
| EM Deportivo Binacional | 31 godina | 175 tis. € | |
| Juan Aurich | 30 godina | 175 tis. € | |
| Juan Aurich | 29 godina | 200 tis. € | |
| Ayacucho | 29 godina | 250 tis. € | |
| Ayacucho | 28 godina | 250 tis. € | |
| Ayacucho | 27 godina | 250 tis. € | |
| Ayacucho | 27 godina | 300 tis. € | |
| Alianza Lima | 21 godina | 150 tis. € |
Jeickson Reyes u sezoni 2022-2023: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Jeickson Reyes u sezoni 2022-2023: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 244. Prosječna ocjena: 6,2.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 5 | 244 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 4 | 197 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 18 | 1.592 | 0 | 1 | 6,4 |
| Peruanska Liga 1 | Sport Huancayo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| 2021 | Peruanska Liga 1 | Sport Huancayo | 3 | 268 | 0 | 0 | 6,2 |
| Copa Sudamericana | Sport Huancayo | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 |
| Peruanska Liga 1 |
| Sport Huancayo |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 13 | 1.170 | 0 | 1 | – |
| Copa Libertadores | EM Deportivo Binacional | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 19 | 1.550 | 0 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | EM Deportivo Binacional | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 4 | 360 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 28 | 2.262 | 0 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | EM Deportivo Binacional | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2018 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Peruanska Liga 1 | EM Deportivo Binacional | 14 | 1.240 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peruanska Liga 1 | Juan Aurich | 7 | 449 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017 | Peruanska Liga 1 | Juan Aurich | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Peruanska Liga 1 | Juan Aurich | 9 | 616 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|