Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 600 tis. € (5. sij 2022.)
Zadnje ažuriranje:
Jérôme Déom – trenutačni klub: Roda JC. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Belgija, Dob: 27, Visina: 175 cm, Tržišna vrijednost: 250 tis. €. Jérôme Déom u sezoni 2026-2027: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Jérôme Déom bila je Roda JC - RKC Waalwijk; na terenu je proveo 56 minuta. Datum utakmice: 26. rujna 2026..
Roda JC – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Roda JC za sezonu 2026/27, igrač Jérôme Déom odigrao je 423 minute i započeo 6 utakmica u početnoj postavi.
Roda JC – nastupi: 22, golovi: 0, asistencije: 1
KAS Eupen – nastupi: 104, golovi: 4, asistencije: 7
MVV Maastricht – nastupi: 78, golovi: 4, asistencije: 9
Standard Liege – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Roda JC, Rezultati uživo
Jérôme Déom – dob: 27 godina. Datum rođenja: 19. travnja 1999..
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Roda JC | 27 godina | 250 tis. € | |
| Roda JC | 26 godina | 250 tis. € | |
| Roda JC | 26 godina | 300 tis. € | |
| Free Player | 26 godina | 300 tis. € | |
| KAS Eupen | 26 godina | 400 tis. € | |
| KAS Eupen | 25 godina | 400 tis. € | |
| KAS Eupen | 25 godina | 350 tis. € | |
| KAS Eupen | 24 godine | 350 tis. € | |
| KAS Eupen | 24 godine | 400 tis. € | |
| KAS Eupen | 23 godine | 400 tis. € | |
| KAS Eupen | 22 godine | 500 tis. € | |
| KAS Eupen | 22 godine | 600 tis. € | |
| KAS Eupen | 22 godine | 450 tis. € | |
| MVV Maastricht | 21 godina | 375 tis. € | |
| MVV Maastricht | 21 godina | 425 tis. € | |
| MVV Maastricht | 21 godina | 425 tis. € | |
| MVV Maastricht | 20 godina | 350 tis. € | |
| MVV Maastricht | 20 godina | 400 tis. € | |
| MVV Maastricht | 19 godina | 300 tis. € | |
| Standard Liege | 19 godina | 300 tis. € | |
| Standard Liege | 18 godina | 300 tis. € | |
| St. Liege U23 | 18 godina | 400 tis. € | |
| St. Liege U23 | 17 godina | 100 tis. € | |
| St. Liege U23 | 17 godina | 100 tis. € |
Pozicija: Vezni igrač.
Jérôme Déom igra za klub Roda JC.
Jérôme Déom – visina: 175 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Belgija.
Tržišna vrijednost: 250 tis. €.
Jérôme Déom u sezoni 2026-2027: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Jérôme Déom u sezoni 2026-2027: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 423. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Roda JC | 6 | 423 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Roda JC | 16 | 556 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Belgijska Challenger Pro liga | KAS Eupen | 28 | 1.579 | 3 | 5 | 6,6 |
| 2023-2024 | Belgijska Pro liga | KAS Eupen | 26 | 912 | 1 | 1 | 6,2 |
| 2022-2023 | Belgijska Pro liga | KAS Eupen | 16 | 508 | 0 | 1 | 6,3 |
| Belgian Cup | KAS Eupen | 1 | 32 | 0 | 0 |
| – |
| 2021-2022 | Belgijska Pro liga | KAS Eupen | 30 | 1.093 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KAS Eupen | 3 | 122 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 37 | 3.238 | 3 | 7 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 22 | 1.700 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 17 | 1.186 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Belgijska Pro liga | Standard Liege | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Belgijska Pro liga | Standard Liege | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
|---|