Oglas
Jorge Espejo – trenutačni klub: Universidad de Concepcion. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Čile, Dob: 26, Tržišna vrijednost: 600 tis. €. 2026 – nastupi: 25, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Universidad de Concepcion - Deportes Limache (26. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Najviša: 750 tis. € (19. srp 2023.)
Universidad de Concepción – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Universidad de Concepción za sezonu 2026, igrač Jorge Espejo odigrao je 1296 minuta i započeo 15 utakmica u početnoj postavi.
Universidad de Concepción – nastupi: 25, golovi: 0, asistencije: 0
Audax Italiano – nastupi: 40, golovi: 3, asistencije: 2
Cobreloa – nastupi: 47, golovi: 2, asistencije: 1
Everton de Viña del Mar – nastupi: 27, golovi: 1, asistencije: 1
Povezane stranice: Universidad de Concepcion, Rezultati uživo
Jorge Espejo – dob: 26 godina. Datum rođenja: 28. srpnja 2000..
Pozicija: Branič.
Jorge Espejo igra za klub Universidad de Concepcion.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Čile.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Universidad de Concepcion | 25 godina | 600 tis. € | |
| Audax Italiano | 25 godina | 750 tis. € | |
| Audax Italiano | 24 godine | 600 tis. € | |
| Cobreloa | 24 godine | 400 tis. € | |
| Cobreloa | 23 godine | 550 tis. € | |
| Everton | 23 godine | 750 tis. € | |
| Everton | 22 godine | 750 tis. € | |
| Everton | 22 godine | 500 tis. € | |
| Cobreloa | 22 godine | 500 tis. € | |
| Cobreloa | 21 godina | 125 tis. € | |
| Cobreloa | 21 godina | 125 tis. € |
Tržišna vrijednost: 600 tis. €.
Jorge Espejo u sezoni 2026: 25 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Jorge Espejo u sezoni 2026: 25 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.698. Prosječna ocjena: 6,3.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Concepción | 20 | 1.296 | 0 | 0 | 6,4 |
| Čileanska Copa de la Liga | Universidad de Concepción | 4 | 357 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Chile | Universidad de Concepción | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | Čileanska Liga de Primera | Audax Italiano | 5 | 424 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Čileanska Liga de Primera | Audax Italiano | 18 | 1.606 | 1 | 1 | 6,5 |
| Copa Chile | Audax Italiano | 11 | 908 | 2 | 1 | 6,8 | |
| 2024-2025 |
|---|
| Čileanska Liga de Primera |
| Audax Italiano |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Copa Chile | Audax Italiano | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Čileanska Liga de Primera | Cobreloa | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Čileanska Liga de Primera | Cobreloa | 19 | 1.648 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Cobreloa | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Čileanska Liga de Primera | Cobreloa | 5 | 431 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Cobreloa | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Čileanska Liga de Primera | Everton de Viña del Mar | 3 | 141 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Čileanska Liga de Primera | Everton de Viña del Mar | 16 | 1.202 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Everton de Viña del Mar | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Čileanska Liga de Primera | Everton de Viña del Mar | 6 | 248 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Everton de Viña del Mar | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| Copa Chile | Cobreloa | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Čileanska Liga de Ascenso | Cobreloa | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Čileanska Liga de Ascenso | Cobreloa | 6 | 416 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Cobreloa | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Čileanska Liga de Ascenso | Cobreloa | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|