Oglas
Joseph Mora – trenutačni klub: Deportivo Saprissa. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Kostarika, Dob: 33, Visina: 170 cm, Tržišna vrijednost: 275 tis. €. 2026 – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Deportivo Saprissa - Luis Angel Firpo (29. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 800 tis. € (29. stu 2019.)
Deportivo Saprissa – nastupi: 11, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Deportivo Saprissa za sezonu 2026/27, igrač Joseph Mora odigrao je 809 minuta i započeo 9 utakmica u početnoj postavi.
Deportivo Saprissa – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 1
Charlotte – nastupi: 31, golovi: 0, asistencije: 0
DC United – nastupi: 101, golovi: 0, asistencije: 2
Povezane stranice: Deportivo Saprissa, Rezultati uživo
Joseph Mora – dob: 33 godine. Datum rođenja: 15. siječnja 1993..
Pozicija: Branič.
Joseph Mora igra za klub Deportivo Saprissa.
Joseph Mora – visina: 170 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Kostarika.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Deportivo Saprissa | 33 godine | 275 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 32 godine | 300 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 32 godine | 300 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 31 godina | 325 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 31 godina | 450 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 31 godina | 500 tis. € | |
| Free Player | 30 godina | 700 tis. € | |
| Charlotte | 29 godina | 800 tis. € | |
| Charlotte | 29 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 28 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 28 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 27 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 27 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 27 godina | 650 tis. € | |
| DC United | 26 godina | 800 tis. € | |
| DC United | 26 godina | 600 tis. € | |
| DC United | 25 godina | 600 tis. € | |
| DC United | 25 godina | 350 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 24 godine | 225 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 24 godine | 175 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 23 godine | 150 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 23 godine | 125 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 22 godine | 125 tis. € | |
| Deportivo Saprissa | 22 godine | 150 tis. € |
Tržišna vrijednost: 275 tis. €.
Joseph Mora u sezoni 2026: 9 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Joseph Mora u sezoni 2026: 9 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 668.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | CONCACAF Srednjoamerički kup | Deportivo Saprissa | 5 | 335 | 0 | 1 | 6,2 |
| Kvalifikacije za SP (CONCACAF) | KostarikaReprezentacija | 4 | 333 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | CONCACAF Srednjoamerički kup | Deportivo Saprissa | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,0 |
| CONCACAF Kup prvaka | Deportivo Saprissa | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONCACAF Zlatni kup | KostarikaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 2 | 6,1 | |
| 2024-2025 | CONCACAF Zlatni kup | KostarikaReprezentacija | 1 | 78 | 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Kvalifikacije za SP (CONCACAF) | KostarikaReprezentacija | 1 | 62 | 1 | 0 | 8,8 |
| 2024 | CONCACAF Kup prvaka | Deportivo Saprissa | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | KostarikaReprezentacija | 3 | 134 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Kostarikanska Primera División | Deportivo Saprissa | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | KostarikaReprezentacija | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Liga nacija | KostarikaReprezentacija | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023 | Major League Soccer | Charlotte | 3 | 172 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Major League Soccer | Charlotte | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Charlotte | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Major League Soccer | Charlotte | 21 | 1.655 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Charlotte | 2 | 175 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Charlotte | 2 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Charlotte | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Major League Soccer | DC United | 4 | 188 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Major League Soccer | DC United | 19 | 1.054 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | DC United | 4 | 285 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | KostarikaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Liga nacija | KostarikaReprezentacija | 1 | 42 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | DC United | 20 | 1.496 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | DC United | 10 | 866 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | KostarikaReprezentacija | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | DC United | 10 | 814 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | DC United | 1 | 96 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | DC United | 13 | 1.108 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | DC United | 12 | 1.001 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | DC United | 8 | 446 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|