Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 200 tis. € (29. lis 2024.)
Zadnje ažuriranje:
Kendall Burks – trenutačni klub: Lexington. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Sjedinjene Američke Države, Dob: 27, Visina: 188 cm, Tržišna vrijednost: 175 tis. €. Kendall Burks u sezoni 2026: 29 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Kendall Burks bila je Lexington - Tulsa Roughneck; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 10. listopada 2026..
Lexington – nastupi: 26, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Lexington za sezonu 2026, igrač Kendall Burks odigrao je 2288 minuta i započeo 25 utakmica u početnoj postavi.
Lexington – nastupi: 58, golovi: 0, asistencije: 0
San Antonio – nastupi: 35, golovi: 0, asistencije: 0
Chicago flame B – nastupi: 23, golovi: 1, asistencije: 1
Chicago Fire – nastupi: 17, golovi: 2, asistencije: 0
Nottingham Forest U23 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Lexington, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Lexington | 26 godina | 175 tis. € | |
| Lexington | 26 godina | 175 tis. € | |
| Lexington | 25 godina | 200 tis. € | |
| San Antonio | 25 godina | 200 tis. € | |
| San Antonio | 24 godine | 150 tis. € | |
| Chicago Fire | 24 godine | 150 tis. € | |
| Chicago Fire | 23 godine | 150 tis. € | |
| Chicago Fire | 23 godine | 100 tis. € | |
| Chicago Fire | 22 godine | 50 tis. € | |
| Chicago Fire | 22 godine | 50 tis. € |
Kendall Burks – dob: 27 godina. Datum rođenja: 10. kolovoza 1999..
Pozicija: Branič.
Kendall Burks igra za klub Lexington.
Kendall Burks – visina: 188 cm.
Državljanstvo: Sjedinjene Američke Države.
Tržišna vrijednost: 175 tis. €.
Kendall Burks u sezoni 2026: 29 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Kendall Burks u sezoni 2026: 29 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 2.552. Prosječna ocjena: 6,8.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Lexington | 25 | 2.198 | 0 | 0 | 6,8 |
| USL Cup | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| United States Open Cup | Lexington | 2 | 174 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | USL Championship | Lexington | 20 | 1.737 | 0 | 0 | 6,7 |
| United States Open Cup | Lexington | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | USL Championship |
| Lexington |
| 3 |
| 229 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| USL Cup | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| National Premier Soccer League | Lexington | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| USL Championship | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | USL Championship | San Antonio | 24 | 2.115 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | USL Championship | San Antonio | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Chicago flame B | 7 | 551 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Major League Soccer | Chicago Fire | 8 | 479 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Chicago Fire | 3 | 137 | 2 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Chicago flame B | 9 | 585 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Reserves League | Chicago flame B | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Major League Soccer | Chicago Fire | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Major League Soccer | Chicago Fire | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Chicago Fire | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | MLS Next Pro | Chicago flame B | 5 | 299 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Nottingham Forest U23 | 1 | 59 | 0 | 0 | 5,9 |