Oglas
Léo Cordeiro – trenutačni klub: Ural. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Brazil, Dob: 31, Visina: 175 cm, Tržišna vrijednost: 700 tis. €. 2025-2026 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Dynamo Makhachkala - Ural Yekaterinburg (23. svibnja 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Najviša: 1,2 mil. € (18. pro 2024.)
Ural Yekaterinburg – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Ural Yekaterinburg za sezonu 2026/27, igrač Léo Cordeiro odigrao je 983 minute i započeo 12 utakmica u početnoj postavi.
Ural Yekaterinburg – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Estrela Amadora SAD – nastupi: 63, golovi: 4, asistencije: 1
Mafra – nastupi: 35, golovi: 2, asistencije: 2
UDVilafranquense – nastupi: 38, golovi: 2, asistencije: 2
Gil Vicente – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Ural, Rezultati uživo
Léo Cordeiro – dob: 31 godina. Datum rođenja: 27. rujna 1995..
Pozicija: Vezni igrač.
Léo Cordeiro igra za klub Ural.
Léo Cordeiro – visina: 175 cm.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Ural | 30 godina | 700 tis. € | |
| Ural | 30 godina | 800 tis. € | |
| CFEA | 29 godina | 1 mil. € | |
| CFEA | 29 godina | 1,2 mil. € | |
| CFEA | 28 godina | 800 tis. € | |
| CFEA | 28 godina | 800 tis. € | |
| CFEA | 28 godina | 600 tis. € | |
| Mafra | 27 godina | 400 tis. € | |
| Mafra | 27 godina | 350 tis. € | |
| Vilafranquense | 26 godina | 250 tis. € | |
| Vilafranquense | 26 godina | 150 tis. € | |
| Vilafranquense | 25 godina | 200 tis. € | |
| Vilafranquense | 25 godina | 175 tis. € | |
| Gil Vicente | 24 godine | 150 tis. € | |
| Gil Vicente | 24 godine | 150 tis. € |
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrijednost: 700 tis. €.
Léo Cordeiro u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Léo Cordeiro u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 179. Prosječna ocjena: 6,1.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ruska Premier liga | Ural Yekaterinburg | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Liga Portugal | Estrela Amadora SAD | 27 | 1.871 | 1 | 1 | 6,4 |
| Portugalski kup | Estrela Amadora SAD | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2023-2024 | Liga Portugal | Estrela Amadora SAD | 32 | 2.613 | 3 | 0 | 6,5 |
| Portugalski kup | Estrela Amadora SAD | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Portugalski liga-kup | Estrela Amadora SAD | 1 | 26 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2022-2023 |
|---|
| Liga Portugal 2 |
| Mafra |
| 31 |
| 2.291 |
| 2 |
| 2 |
| 6,6 |
| Portugalski liga-kup | Mafra | 3 | 232 | 0 | 0 | 5,8 |
| Portugalski kup | Mafra | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | UDVilafranquense | 15 | 983 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | UDVilafranquense | 22 | 1.509 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalski kup | UDVilafranquense | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Portugalski liga-kup | Gil Vicente | 3 | 184 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Portugal | Gil Vicente | 3 | 20 | 0 | 0 | – |