
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 300 tis. € (11. svi 2026.)
Zadnje ažuriranje:
Lewis Freestone – trenutačni klub: Stevenage Borough. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Engleska, Dob: 26, Visina: 175 cm, Tržišna vrijednost: 300 tis. €. Lewis Freestone u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Lewis Freestone bila je Leyton Orient - Stevenage Borough; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 19. rujna 2026..
Stevenage Borough – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Stevenage Borough za sezonu 2026/27, igrač Lewis Freestone odigrao je 630 minuta i započeo 7 utakmica u početnoj postavi.
Stevenage Borough – nastupi: 78, golovi: 4, asistencije: 1
Cheltenham Town – nastupi: 129, golovi: 1, asistencije: 2
Brighton U23 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Peterborough United – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Stevenage Borough, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|
| Stevenage Borough | 26 godina | 300 tis. € | |
| Stevenage Borough | 26 godina | 200 tis. € | |
| Stevenage Borough | 25 godina | 200 tis. € | |
| Stevenage Borough | 25 godina | 200 tis. € | |
| Cheltenham Town | 24 godine | 275 tis. € | |
| Cheltenham Town | 24 godine | 275 tis. € | |
| Cheltenham Town | 23 godine | 250 tis. € | |
| Cheltenham Town | 23 godine | 250 tis. € | |
| Cheltenham Town | 22 godine | 250 tis. € |
Lewis Freestone – dob: 26 godina. Datum rođenja: 26. listopada 1999..
Pozicija: Branič.
Lewis Freestone igra za klub Stevenage Borough.
Lewis Freestone – visina: 175 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrijednost: 300 tis. €.
Lewis Freestone u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Lewis Freestone u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 803. Prosječna ocjena: 6,3.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | EFL League One | Stevenage Borough | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | EFL League One | Stevenage Borough | 32 | 2.563 | 2 | 0 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Stevenage Borough | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | EFL League One | Stevenage Borough | 26 | 2.031 | 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| English Football League Trophy | Stevenage Borough | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 |
| FA Cup | Stevenage Borough | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| English Football League Cup | Stevenage Borough | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023-2024 | EFL League One | Cheltenham Town | 34 | 2.989 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | EFL League One | Cheltenham Town | 29 | 2.410 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 4 | 294 | 0 | 1 | 6,9 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | EFL League One | Cheltenham Town | 28 | 1.689 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | EFL League Two | Cheltenham Town | 14 | 767 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 4 | 328 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 4 | 334 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Brighton U23 | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2016-2017 | EFL League One | Peterborough United | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|