
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 14 mil. € (27. svi 2026.)
Zadnje ažuriranje:
Liam Kitching – trenutačni klub: Sheffield United. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Irska, Dob: 27, Visina: 186 cm, Tržišna vrijednost: 14 mil. €. Liam Kitching u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Liam Kitching bila je Portsmouth - Sheffield United; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 14. listopada 2026..
Sheffield United – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Sheffield United za sezonu 2026/27, igrač Liam Kitching odigrao je 540 minuta i započeo 6 utakmica u početnoj postavi.
Sheffield United – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Coventry City – nastupi: 106, golovi: 4, asistencije: 2
Barnsley – nastupi: 94, golovi: 6, asistencije: 5
Forest Green Rovers – nastupi: 53, golovi: 0, asistencije: 4
Povezane stranice: Sheffield United, Rezultati uživo
Liam Kitching – dob: 27 godina. Datum rođenja: 24. rujna 1999..
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Coventry City | 26 godina | 14 mil. € | |
| Coventry City | 26 godina | 12 mil. € | |
| Coventry City | 26 godina | 8 mil. € | |
| Coventry City | 26 godina | 5 mil. € | |
| Coventry City | 25 godina | 4,5 mil. € | |
| Coventry City | 25 godina | 3,8 mil. € | |
| Coventry City | 24 godine | 3,8 mil. € | |
| Coventry City | 24 godine | 3,8 mil. € | |
| Coventry City | 24 godine | 3 mil. € | |
| Barnsley | 23 godine | 1 mil. € | |
| Barnsley | 23 godine | 700 tis. € | |
| Barnsley | 22 godine | 300 tis. € | |
| Barnsley | 22 godine | 300 tis. € | |
| Barnsley | 21 godina | 150 tis. € | |
| Barnsley | 21 godina | 100 tis. € |
Pozicija: Branič.
Liam Kitching igra za klub Sheffield United.
Liam Kitching – visina: 186 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Irska.
Tržišna vrijednost: 14 mil. €.
Liam Kitching u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Liam Kitching u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 747.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | EFL Championship | Sheffield United | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Cup | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Liga nacija | IrskaReprezentacija | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | EFL Championship | Coventry City | 38 | 3.339 | 2 | 0 | 6,9 |
| English Football League Cup | Coventry City | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Coventry City | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 |
| EFL Championship |
| Coventry City |
| 29 |
| 2.494 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| FA Cup | Coventry City | 2 | 210 | 1 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Coventry City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | EFL Championship | Coventry City | 27 | 2.152 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Coventry City | 4 | 333 | 0 | 0 | 6,9 | |
| EFL League One | Barnsley | 4 | 345 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | EFL League One | Barnsley | 47 | 4.235 | 5 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Barnsley | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Barnsley | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,2 | |
| English Football League Cup | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2021-2022 | EFL Championship | Barnsley | 32 | 2.627 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Barnsley | 2 | 210 | 0 | 1 | 6,3 | |
| EFL League One | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020-2021 | EFL Championship | Barnsley | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL League Two | Forest Green Rovers | 15 | 1.345 | 0 | 1 | 6,3 | |
| FA Cup | Forest Green Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,0 | |
| English Football League Trophy | Forest Green Rovers | 1 | 56 | 0 | 1 | – |
| 2019-2020 | EFL League Two | Forest Green Rovers | 29 | 2.489 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Forest Green Rovers | 3 | 258 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Forest Green Rovers | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Forest Green Rovers | 2 | 185 | 0 | 0 | 6,6 |