Oglas
Lucas Halter – trenutačni klub: Houston Dynamo. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Brazil, Dob: 26, Visina: 187 cm, Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €. 2026 – nastupi: 20, golovi: 1, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Portland Timbers - Houston Dynamo (2. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Najviša: 5 mil. € (8. ruj 2020.)
Houston Dynamo – nastupi: 21, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Houston Dynamo za sezonu 2026, igrač Lucas Halter odigrao je 1836 minuta i započeo 21 utakmicu u početnoj postavi.
Houston Dynamo – nastupi: 21, golovi: 1, asistencije: 0
Vitória - BA – nastupi: 38, golovi: 4, asistencije: 1
Botafogo - RJ – nastupi: 41, golovi: 2, asistencije: 1
Goiás – nastupi: 54, golovi: 3, asistencije: 0
Athletico Paranaense - PR – nastupi: 36, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane stranice: Houston Dynamo, Rezultati uživo
Lucas Halter – dob: 26 godina. Datum rođenja: 2. svibnja 2000..
Pozicija: Branič.
Lucas Halter igra za klub Houston Dynamo.
Lucas Halter – visina: 187 cm.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Houston Dynamo | 26 godina | 1,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 25 godina | 1,8 mil. € | |
| Vitória | 25 godina | 2 mil. € | |
| Vitória | 25 godina | 2 mil. € | |
| Botafogo | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Botafogo | 24 godine | 3 mil. € | |
| Botafogo | 23 godine | 3 mil. € | |
| Goiás - GO | 23 godine | 3 mil. € | |
| Goiás - GO | 23 godine | 3 mil. € | |
| Goiás - GO | 22 godine | 3 mil. € | |
| Goiás - GO | 22 godine | 3 mil. € | |
| Goiás - GO | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 21 godina | 3,5 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 21 godina | 3,5 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 21 godina | 4 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 20 godina | 4 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 20 godina | 5 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 19 godina | 2,7 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 19 godina | 3 mil. € | |
| Athletico Paranaense | 19 godina | 800 tis. € | |
| Athletico Paranaense | 19 godina | 250 tis. € |
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €.
Lucas Halter u sezoni 2026: 20 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Lucas Halter u sezoni 2026: 20 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.766. Prosječna ocjena: 6,9.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 20 | 1.766 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilska Serie A | Vitória - BA | 14 | 1.215 | 2 | 1 | 6,9 | |
| 2025 | Brazilska Serie A | Vitória - BA | 4 | 340 | 1 | 0 | 6,4 |
| Copa Sudamericana | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Brazilska Serie A | Vitória - BA | 15 | 1.350 | 1 | 0 | 6,7 |
| Vitória - BA |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilski superkup | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| Campeonato Carioca A | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Copa Libertadores | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 14 | 1.152 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A | Botafogo - RJ | 9 | 662 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Copa Libertadores | Botafogo - RJ | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilski kup | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Brazilska Serie A | Goiás | 8 | 654 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana | Goiás | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Brazilska Serie A | Goiás | 18 | 1.619 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Goiás | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Brazilska Serie A | Goiás | 7 | 581 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Goiano | Goiás | 3 | 235 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Goiás | 12 | 802 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Libertadores | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Campeonato Paranaense | Athletico Paranaense - PR | 3 | 39 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Athletico Paranaense - PR | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,3 | |
| Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 4 | 304 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paranaense | Athletico Paranaense - PR | 3 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Athletico Paranaense - PR | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 5 | 299 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Torneo Pentagonal de Verano | Athletico Paranaense - PR | 1 | 27 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019 | Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 7 | 553 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilski kup | Athletico Paranaense - PR | 4 | 323 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|