Oglas
Lucas Höler – trenutačni klub: Freiburg. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Njemačka, Dob: 32, Visina: 184 cm, Tržišna vrijednost: 3 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 11, golovi: 1, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Augsburg - Freiburg (31. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:

Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 6,5 mil. € (21. pro 2021.)
Freiburg – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Freiburg za sezonu 2026/27, igrač Lucas Höler odigrao je 188 minuta i započeo 2 utakmice u početnoj postavi.
Freiburg – nastupi: 323, golovi: 50, asistencije: 23
Freiburg II – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Sandhausen – nastupi: 48, golovi: 13, asistencije: 5
Povezane stranice: Freiburg, Rezultati uživo
Lucas Höler – dob: 32 godine. Datum rođenja: 10. srpnja 1994..
Pozicija: Napadač.
Lucas Höler igra za klub Freiburg.
Lucas Höler – visina: 184 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Njemačka.
Tržišna vrijednost: 3 mil. €.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Freiburg | 31 godina | 3 mil. € | |
| Freiburg | 31 godina | 3 mil. € | |
| Freiburg | 30 godina | 3 mil. € | |
| Freiburg | 30 godina | 3,5 mil. € | |
| Freiburg | 29 godina | 4 mil. € | |
| Freiburg | 29 godina | 5 mil. € | |
| Freiburg | 28 godina | 5 mil. € | |
| Freiburg | 28 godina | 5 mil. € | |
| Freiburg | 27 godina | 6,5 mil. € | |
| Freiburg | 27 godina | 6,5 mil. € | |
| Freiburg | 27 godina | 5 mil. € | |
| Freiburg | 26 godina | 4 mil. € | |
| Freiburg | 26 godina | 4 mil. € | |
| Freiburg | 25 godina | 4 mil. € | |
| Freiburg | 25 godina | 3,2 mil. € | |
| Freiburg | 25 godina | 4 mil. € | |
| Freiburg | 24 godine | 3 mil. € | |
| Freiburg | 24 godine | 3 mil. € | |
| Freiburg | 23 godine | 2 mil. € | |
| Freiburg | 23 godine | 1,5 mil. € | |
| Sandhausen | 23 godine | 900 tis. € | |
| Sandhausen | 22 godine | 650 tis. € | |
| Sandhausen | 22 godine | 650 tis. € | |
| Sandhausen | 22 godine | 400 tis. € | |
| Mainz II | 21 godina | 300 tis. € | |
| Mainz II | 21 godina | 300 tis. € | |
| Mainz II | 20 godina | 300 tis. € | |
| Mainz II | 20 godina | 150 tis. € | |
| Mainz II | 20 godina | 150 tis. € | |
| Oldenburg | 19 godina | 75 tis. € | |
| Oldenburg | 19 godina | 50 tis. € | |
| Oldenburg | 19 godina | 50 tis. € |
Lucas Höler u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Lucas Höler u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 405. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Freiburg | 7 | 188 | 0 | 0 | 6,5 |
| Konferencijska liga | Freiburg | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Njemački kup | Freiburg | 1 | 87 | 1 | 0 | 7,7 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | Freiburg | 33 | 2.043 | 3 | 1 | 6,5 |
| Europska liga | Freiburg | 11 | 175 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Njemački kup | Freiburg | 4 | 222 | 2 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Freiburg |
| 31 |
| 1.870 |
| 6 |
| 4 |
| 6,7 |
| Njemački kup | Freiburg | 3 | 175 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Freiburg | 33 | 2.309 | 7 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | Freiburg | 10 | 746 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Njemački kup | Freiburg | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Freiburg | 26 | 1.504 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemački kup | Freiburg | 3 | 197 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Europska liga | Freiburg | 3 | 234 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 3. Liga | Freiburg II | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Freiburg | 34 | 2.597 | 7 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemački kup | Freiburg | 6 | 431 | 0 | 5 | 6,5 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Freiburg | 33 | 2.090 | 4 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemački kup | Freiburg | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Bundesliga | Freiburg | 34 | 2.489 | 8 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemački kup | Freiburg | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Freiburg | 26 | 1.001 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemački kup | Freiburg | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Freiburg | 14 | 915 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Sandhausen | 15 | 1.298 | 7 | 1 | 7,1 |
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 33 | 2.671 | 6 | 4 | 6,6 |
|---|