
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Najviša: 2,8 mil. € (14. lis 2021.)
Zadnje ažuriranje:
Manuel Mayorga – trenutačni klub: Juarez. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Meksiko, Dob: 29, Visina: 177 cm, Tržišna vrijednost: 1,2 mil. €. Manuel Mayorga u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Manuel Mayorga bila je Club Leon - Juarez; na terenu je proveo 62 minute. Datum utakmice: 28. rujna 2026..
Juarez – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Juarez za sezonu 2026/27, igrač Manuel Mayorga odigrao je 637 minuta i započeo 7 utakmica u početnoj postavi.
Juarez – nastupi: 65, golovi: 1, asistencije: 4
Necaxa – nastupi: 56, golovi: 0, asistencije: 5
Guadalajara – nastupi: 57, golovi: 5, asistencije: 1
Cruz Azul – nastupi: 29, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Juarez, Rezultati uživo
Manuel Mayorga – dob: 29 godina. Datum rođenja: 29. svibnja 1997..
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Juarez | 28 godina | 1,2 mil. € | |
| Juarez | 28 godina | 1,5 mil. € | |
| Necaxa | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Necaxa | 27 godina | 1,2 mil. € | |
| Necaxa | 27 godina | 1 mil. € | |
| Guadalajara | 26 godina | 1 mil. € | |
| Guadalajara | 26 godina | 1,5 mil. € | |
| Guadalajara | 25 godina | 1,5 mil. € | |
| Cruz Azul | 25 godina | 2,5 mil. € | |
| Cruz Azul | 25 godina | 2,5 mil. € | |
| Cruz Azul | 24 godine | 2,8 mil. € | |
| Guadalajara | 24 godine | 2,8 mil. € | |
| Guadalajara | 23 godine | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 23 godine | 2 mil. € | |
| Pumas | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| Pumas | 22 godine | 475 tis. € | |
| Pumas | 22 godine | 600 tis. € | |
| Guadalajara | 22 godine | 600 tis. € | |
| Guadalajara | 21 godina | 600 tis. € | |
| Necaxa | 21 godina | 300 tis. € |
Pozicija: Branič.
Manuel Mayorga igra za klub Juarez.
Manuel Mayorga – visina: 177 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Meksiko.
Tržišna vrijednost: 1,2 mil. €.
Manuel Mayorga u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Manuel Mayorga u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 637. Prosječna ocjena: 6,0.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Juarez | 9 | 637 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2026 | Leagues Cup | Juarez | 2 | 40 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2025-2026 | Liga MX | Juarez | 33 | 2.785 | 0 | 3 | 6,5 |
| 2025 | Leagues Cup | Juarez | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Liga MX | Juarez | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| Liga MX | Necaxa | 27 | 1.750 | 0 | 3 | 6,5 | |
| Leagues Cup |
| Necaxa |
| 1 |
| 30 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2023-2024 | Liga MX | Necaxa | 12 | 742 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Necaxa | 1 | 57 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Liga MX | Guadalajara | 6 | 303 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga MX | Juarez | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Liga MX | Guadalajara | 13 | 384 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Cruz Azul | 5 | 431 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | CONCACAF Kup prvaka | Cruz Azul | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Liga MX | Cruz Azul | 14 | 732 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Kup prvaka | Cruz Azul | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga MX | Guadalajara | 13 | 848 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Olympics qualification(CONCACAF) | MeksikoReprezentacija | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Guadalajara | 12 | 801 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympics qualification(CONCACAF) | Guadalajara | 1 | 111 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga MX | Cruz Azul | 7 | 590 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga MX | Necaxa | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Liga MX | Juarez | 6 | 454 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Liga MX | Juarez | 10 | 726 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Guadalajara | 4 | 315 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2018-2019 | Liga MX | Guadalajara | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Necaxa | 11 | 720 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2017-2018 | Liga MX | Guadalajara | 4 | 191 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|