
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 75 mil. € (27. svi 2021.)
Zadnje ažuriranje:
Mason Mount – trenutačni klub: Man Utd. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Engleska, Dob: 27, Visina: 181 cm, Tržišna vrijednost: 25 mil. €. Mason Mount u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Mason Mount bila je Atletico Madrid - Manchester United; na terenu je proveo 24 minute. Datum utakmice: 13. listopada 2026..
Manchester United – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Manchester United za sezonu 2026/27, igrač Mason Mount odigrao je 10 minuta i započeo 0 utakmica u početnoj postavi.
Manchester United – nastupi: 92, golovi: 9, asistencije: 4
Chelsea – nastupi: 202, golovi: 35, asistencije: 32
Derby County – nastupi: 41, golovi: 8, asistencije: 5
Accrington Stanley – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Vitesse Arnhem – nastupi: 25, golovi: 12, asistencije: 8
Povezane stranice: Man Utd, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Man Utd | 27 godina | 25 mil. € | |
| Man Utd | 27 godina | 30 mil. € | |
| Man Utd | 26 godina | 32 mil. € | |
| Man Utd | 26 godina | 28 mil. € | |
| Man Utd | 26 godina | 28 mil. € | |
| Man Utd | 25 godina | 32 mil. € | |
| Man Utd | 25 godina | 35 mil. € | |
| Man Utd | 25 godina | 40 mil. € | |
| Man Utd | 24 godine | 45 mil. € | |
| Chelsea | 24 godine | 60 mil. € | |
| Chelsea | 24 godine | 65 mil. € | |
| Chelsea | 23 godine | 75 mil. € | |
| Chelsea | 23 godine | 75 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 75 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 75 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 60 mil. € | |
| Chelsea | 21 godina | 45 mil. € | |
| Chelsea | 21 godina | 40,5 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 45 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 35 mil. € | |
| Chelsea U21 | 20 godina | 12 mil. € | |
| Derby County | 20 godina | 10 mil. € | |
| Vitesse Arnhem | 19 godina | 4 mil. € | |
| Vitesse Arnhem | 19 godina | 2 mil. € | |
| Vitesse Arnhem | 19 godina | 1 mil. € | |
| Vitesse Arnhem | 18 godina | 750 tis. € | |
| Vitesse Arnhem | 18 godina | 400 tis. € |
Mason Mount – dob: 27 godina. Datum rođenja: 10. siječnja 1999..
Pozicija: Vezni igrač.
Mason Mount igra za klub Man Utd.
Mason Mount – visina: 181 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrijednost: 25 mil. €.
Mason Mount u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Mason Mount u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 1 gol i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 152. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Liga prvaka | Manchester United | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| Premier liga | Manchester United | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 73 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Manchester United | 4 | 216 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Premier liga | Manchester United | 23 | 1.018 | 3 | 0 | 6,6 |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup |
| Manchester United |
| 1 |
| 26 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2025 | Premier League Summer Series | Manchester United | 2 | 103 | 1 | 1 | 7,8 |
|---|
| 2024-2025 | Premier liga | Manchester United | 17 | 622 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europska liga | Manchester United | 9 | 283 | 2 | 0 | 6,5 | |
| Premier League Summer Series | Manchester United | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Manchester United | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Football Association Community Shield | Manchester United | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Premier liga | Manchester United | 14 | 513 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Manchester United | 4 | 225 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Manchester United | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Liga prvaka | Manchester United | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 2 | 135 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Manchester United | 4 | 181 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier liga | Chelsea | 24 | 1.656 | 3 | 2 | 6,7 | |
| UEFA Liga prvaka | Chelsea | 9 | 437 | 0 | 1 | 6,6 | |
| FA Cup | Chelsea | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 4 | 185 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Svjetsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (UEFA) | EngleskaReprezentacija | 6 | 489 | 1 | 2 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svjetsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Premier liga | Chelsea | 32 | 2.364 | 11 | 10 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga prvaka | Chelsea | 7 | 538 | 1 | 2 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 6 | 305 | 0 | 1 | 6,9 | |
| FA Cup | Chelsea | 5 | 474 | 1 | 3 | 7,6 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 3 | 180 | 2 | 0 | 7,7 | |
| United States Florida Cup | Chelsea | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Club World Championship(old) | Chelsea | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | EngleskaReprezentacija | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | EngleskaReprezentacija | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Club World Championship(old) | Chelsea | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Superkup | Chelsea | 1 | 55 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier liga | Chelsea | 36 | 2.892 | 6 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga prvaka | Chelsea | 12 | 850 | 2 | 2 | 7,2 | |
| FA Cup | Chelsea | 5 | 408 | 1 | 0 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 5 | 325 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Europsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 2 | 185 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2020 | Europsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 5 | 319 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | EngleskaReprezentacija | 2 | 105 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2019-2020 | Premier liga | Chelsea | 37 | 2.872 | 7 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga prvaka | Chelsea | 7 | 361 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Chelsea | 6 | 349 | 1 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Superkup | Chelsea | 1 | 46 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Europsko prvenstvo | EngleskaReprezentacija | 4 | 167 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | European U21 Football Championship | EngleskaReprezentacija | 3 | 143 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 2 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Championship | Derby County | 38 | 2.966 | 8 | 4 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Derby County | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Accrington Stanley | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Vitesse Arnhem | 24 | 2.156 | 12 | 8 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europska liga | Vitesse Arnhem | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |