Oglas
Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Nigerija, Dob: 35, Visina: 183 cm, Tržišna vrijednost: 50 tis. €. 2025-2026 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Nanjing City - Dingnan United (19. listopada 2025.).
Zadnje ažuriranje:
Najviša: 700 tis. € (9. pro 2020.)
Nanjing City – nastupi: 50, golovi: 21, asistencije: 6
Shijiazhuang Gongfu – nastupi: 29, golovi: 20, asistencije: 4
Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023) – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Pohang Steelers – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 1
Wuhan Three Towns – nastupi: 22, golovi: 0, asistencije: 0
Mjällby AIF – nastupi: 27, golovi: 4, asistencije: 1
Povezane stranice: Rezultati uživo
Moses Owoicho Ogbu – dob: 35 godina. Datum rođenja: 7. veljače 1991..
Pozicija: Napadač.
Moses Owoicho Ogbu – visina: 183 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Nigerija.
Tržišna vrijednost: 50 tis. €.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 godina | 50 tis. € | |
| Free Player | 35 godina | 75 tis. € | |
| Nanjing City | 34 godine | 100 tis. € | |
| Nanjing City | 34 godine | 150 tis. € | |
| Nanjing City | 33 godine | 200 tis. € | |
| Nanjing City | 33 godine | 300 tis. € | |
| Shijiazhuang Gongfu | 32 godine | 350 tis. € | |
| Shijiazhuang Gongfu | 32 godine | 350 tis. € | |
| Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023) | 31 godina | 500 tis. € | |
| Pohang Steelers | 31 godina | 600 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 30 godina | 675 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 30 godina | 625 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 30 godina | 600 tis. € | |
| Mjallby AIF | 29 godina | 700 tis. € | |
| Mjallby AIF | 29 godina | 250 tis. € | |
| Mjallby AIF | 29 godina | 300 tis. € | |
| Sirius | 27 godina | 350 tis. € | |
| Sirius | 27 godina | 250 tis. € | |
| Sirius | 26 godina | 200 tis. € | |
| Sirius | 26 godina | 350 tis. € | |
| Jonkopings Sodra | 25 godina | 175 tis. € | |
| Jonkopings Sodra | 25 godina | 175 tis. € | |
| Sirius | 24 godine | 175 tis. € | |
| Sirius | 24 godine | 175 tis. € | |
| Sirius | 24 godine | 175 tis. € | |
| Sirius | 23 godine | 175 tis. € | |
| Sirius | 23 godine | 125 tis. € | |
| Sirius | 23 godine | 100 tis. € |
Moses Owoicho Ogbu u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Moses Owoicho Ogbu u sezoni 2025-2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 180. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Kineska 1. liga | Nanjing City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Kineska 1. liga | Nanjing City | 21 | 1.725 | 11 | 2 | 7,0 |
| 2024-2025 | Kineska 1. liga | Nanjing City | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,8 |
| 2024 | Kineska 1. liga | Nanjing City | 16 | 1.438 | 5 | 2 | 6,8 |
| Kineski kup | Nanjing City | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2023-2024 | Kineska 1. liga | Nanjing City | 8 | 720 | 3 | 1 | 6,9 |
| Kineska 1. liga |
| Shijiazhuang Gongfu |
| 3 |
| 269 |
| 4 |
| 0 |
| 7,7 |
| 2023 | Kineska 1. liga | Shijiazhuang Gongfu | 16 | 1.439 | 8 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Kineska 1. liga | Shijiazhuang Gongfu | 10 | 830 | 8 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska 1. liga | Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023) | 6 | 365 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Korejska K liga 1 | Pohang Steelers | 13 | 448 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Korejski kup | Pohang Steelers | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska 1. liga | Wuhan Three Towns | 14 | 875 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Kineska 1. liga | Wuhan Three Towns | 8 | 467 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švedski Allsvenskan | Mjällby AIF | 17 | 1.404 | 2 | 0 | 7,4 |
| 2020 | Švedski Allsvenskan | Mjällby AIF | 4 | 82 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Švedski Allsvenskan | Mjällby AIF | 4 | 219 | 1 | 1 | 8,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švedski kup | Mjällby AIF | 2 | 103 | 0 | 0 | – | |
| EFL League Two | Grimsby Town | 20 | 1.148 | 2 | 2 | 6,6 | |
| Engleski liga-kup | Grimsby Town | 3 | 215 | 0 | 1 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Grimsby Town | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Švedski Allsvenskan | Sirius | 7 | 490 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2018 | Švedski Allsvenskan | Sirius | 4 | 342 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2017 | Švedski Allsvenskan | Sirius | 5 | 414 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Švedski Allsvenskan | Sirius | 10 | 774 | 4 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2016 | Švedski Allsvenskan | Jonkopings Sodra | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Švedski Allsvenskan | Jonkopings Sodra | 8 | 231 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švedski Superettan | Sirius | 1 | 86 | 0 | 0 | – |