Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Najviša: 1,5 mil. € (25. svi 2026.)
Zadnje ažuriranje:
Nathan Gabriel de Souza Mendes – trenutačni klub: Vitória. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Brazil, Dob: 24, Visina: 182 cm, Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €. Nathan Gabriel de Souza Mendes u sezoni 2026: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Nathan Gabriel de Souza Mendes bila je Vitória - BA - Internacional - RS; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 23. svibnja 2026..
Vitória - BA – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Vitória - BA za sezonu 2026, igrač Nathan Gabriel de Souza Mendes odigrao je 1063 minute i započeo 12 utakmica u početnoj postavi.
Vitória - BA – nastupi: 15, golovi: 0, asistencije: 1
Red Bull Bragantino – nastupi: 64, golovi: 1, asistencije: 5
São Paulo - SP – nastupi: 34, golovi: 1, asistencije: 1
Coritiba SAF - PR – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane stranice: Vitória, Rezultati uživo
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Vitória | 23 godine | 1,5 mil. € | |
| Bragantino | 23 godine | 1 mil. € | |
| Bragantino | 22 godine | 1 mil. € | |
| Bragantino | 22 godine | 1 mil. € | |
| Bragantino | 21 godina | 1 mil. € | |
| Bragantino | 21 godina | 1 mil. € | |
| São Paulo | 21 godina | 600 tis. € | |
| São Paulo | 20 godina | 600 tis. € | |
| São Paulo | 20 godina | 600 tis. € | |
| Coritiba SAF | 20 godina | 200 tis. € | |
| Coritiba SAF | 20 godina | 150 tis. € |
Nathan Gabriel de Souza Mendes – dob: 24 godine. Datum rođenja: 19. kolovoza 2002..
Pozicija: Branič.
Nathan Gabriel de Souza Mendes igra za klub Vitória.
Nathan Gabriel de Souza Mendes – visina: 182 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrijednost: 1,5 mil. €.
Nathan Gabriel de Souza Mendes u sezoni 2026: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Nathan Gabriel de Souza Mendes u sezoni 2026: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 300. Prosječna ocjena: 6,8.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilska Serie A | Vitória - BA | 3 | 210 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | Brazilska Serie A | Vitória - BA | 10 | 853 | 0 | 1 | 6,5 |
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilska Serie A | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025 | Brazilska Serie A |
| Red Bull Bragantino |
| 15 |
| 863 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024-2025 | Brazilska Serie A | Red Bull Bragantino | 2 | 66 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Brazilska Serie A | Red Bull Bragantino | 13 | 1.071 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 8 | 500 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 8 | 533 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 4 | 286 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Red Bull Bragantino | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilska Serie A | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Brazilska Serie A | São Paulo - SP | 20 | 1.079 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 6 | 459 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 3 | 219 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 2 | 47 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Campeonato Paranaense | Coritiba SAF - PR | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 9 | 377 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Brazilian Cup | São Paulo - SP | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|