Oglas
Nico López – trenutačni klub: Platense. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Urugvaj, Dob: 33, Visina: 175 cm, Tržišna vrijednost: 800 tis. €. 2026 – nastupi: 13, golovi: 1, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Platense - Club Atlético Lanús (17. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 8 mil. € (14. lis 2021.)
Club Atlético Platense – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Club Atlético Platense za sezonu 2026, igrač Nico López odigrao je 158 minuta i započeo 1 utakmicu u početnoj postavi.
Club Atlético Platense – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Nacional Montevideo – nastupi: 10, golovi: 2, asistencije: 1
Club León – nastupi: 30, golovi: 6, asistencije: 1
Tigres UANL – nastupi: 100, golovi: 26, asistencije: 10
Internacional - RS – nastupi: 94, golovi: 18, asistencije: 14
Granada – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Platense, Rezultati uživo
Nico López – dob: 33 godine. Datum rođenja: 1. listopada 1993..
Pozicija: Napadač.
Nico López igra za klub Platense.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Nacional Montevideo | 32 godine | 800 tis. € | |
| Nacional Montevideo | 32 godine | 1,4 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 32 godine | 1,8 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 31 godina | 2 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 31 godina | 2 mil. € | |
| Club Leon | 30 godina | 2 mil. € | |
| Club Leon | 30 godina | 3 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 3 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 7 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 godina | 7 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 godina | 7,5 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 godina | 8 mil. € | |
| Tigres UANL | 27 godina | 6 mil. € | |
| Tigres UANL | 27 godina | 5 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 godina | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 godina | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 godina | 5 mil. € | |
| Internacional | 26 godina | 3 mil. € | |
| Internacional | 25 godina | 3 mil. € | |
| Internacional | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Internacional | 24 godine | 2 mil. € | |
| Internacional | 24 godine | 2 mil. € | |
| Internacional | 23 godine | 2,3 mil. € | |
| Udinese | 22 godine | 3 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Granada | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Udinese | 21 godina | 4 mil. € | |
| Verona | 21 godina | 4,5 mil. € | |
| Udinese | 20 godina | 3,5 mil. € | |
| Udinese | 20 godina | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 19 godina | 2,5 mil. € | |
| Roma | 19 godina | 1,7 mil. € | |
| Roma | 19 godina | 2 mil. € | |
| Roma | 19 godina | 1 mil. € | |
| Roma | 18 godina | 600 tis. € | |
| Roma | 18 godina | 500 tis. € | |
| Nacional Montevideo | 17 godina | 175 tis. € |
Nico López – visina: 175 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Urugvaj.
Tržišna vrijednost: 800 tis. €.
Nico López u sezoni 2026: 13 utakmica, 1 gol i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Nico López u sezoni 2026: 13 utakmica, 1 gol i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 389.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinska Primera División | Club Atlético Platense | 7 | 158 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa Libertadores | Club Atlético Platense | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Club Atlético Platense | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 3 | 135 | 1 | 1 | 7,4 | |
| 2025 | Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 5 | 387 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 |
| Liga MX |
| Club León |
| 29 |
| 1.421 |
| 6 |
| 1 |
| 6,9 |
| Svjetsko klupsko prvenstvo (stari format) | Club León | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | CONCACAF Kup prvaka | Tigres UANL | 2 | 127 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MX | Tigres UANL | 28 | 847 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 62 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Campeón de Campeones | Tigres UANL | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Liga MX | Tigres UANL | 35 | 1.938 | 11 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga MX | Tigres UANL | 24 | 1.139 | 12 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Kup prvaka | Tigres UANL | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2020 | CONCACAF Kup prvaka | Tigres UANL | 3 | 85 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Tigres UANL | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Internacional - RS | 6 | 451 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Brazilski kup | Internacional - RS | 2 | 146 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2019 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 17 | 978 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 9 | 629 | 3 | 3 | 7,3 | |
| Brazilski kup | Internacional - RS | 4 | 292 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 3 | 266 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 17 | 1.340 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilski kup | Internacional - RS | 2 | 146 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 1 | 45 | 1 | 0 | – |
| 2018 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 8 | 526 | 5 | 1 | 7,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 12 | 634 | 4 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 4 | 279 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Internacional - RS | 8 | 493 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | La Liga | Granada | 8 | 153 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A | Hellas Verona | 24 | 975 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A | Udinese | 15 | 525 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A | Roma | 5 | 51 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Udinese | 1 | 6 | 0 | 0 | – |