Oglas
Óscar Pinto – trenutačni klub: Comerciantes Unidos. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Peru, Dob: 24, Visina: 177 cm, Tržišna vrijednost: 325 tis. €. 2026 – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Sporting Cristal - Comerciantes Unidos (18. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Najviša: 450 tis. € (21. stu 2022.)
Comerciantes Unidos – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Comerciantes Unidos za sezonu 2026, igrač Óscar Pinto odigrao je 216 minuta i započeo 0 utakmica u početnoj postavi.
Comerciantes Unidos – nastupi: 42, golovi: 2, asistencije: 2
Tarma – nastupi: 21, golovi: 0, asistencije: 0
Sport Boys – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0
Alianza Lima – nastupi: 15, golovi: 0, asistencije: 0
Universidad San Martin – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Comerciantes Unidos, Rezultati uživo
Óscar Pinto – dob: 24 godine. Datum rođenja: 20. siječnja 2002..
Pozicija: Napadač.
Óscar Pinto igra za klub Comerciantes Unidos.
Óscar Pinto – visina: 177 cm.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Comerciantes Unidos | 24 godine | 325 tis. € | |
| Tarma | 23 godine | 350 tis. € | |
| Tarma | 23 godine | 350 tis. € | |
| Comerciantes Unidos | 22 godine | 350 tis. € | |
| Comerciantes Unidos | 22 godine | 375 tis. € | |
| Sport Boys | 21 godina | 400 tis. € | |
| Alianza Lima | 21 godina | 450 tis. € | |
| Alianza Lima | 20 godina | 450 tis. € | |
| Alianza Lima | 20 godina | 200 tis. € | |
| Alianza Lima | 19 godina | 200 tis. € | |
| Alianza Lima | 19 godina | 200 tis. € | |
| Dep.San Martin | 18 godina | 200 tis. € | |
| Dep.San Martin | 18 godina | 200 tis. € |
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Peru.
Tržišna vrijednost: 325 tis. €.
Óscar Pinto u sezoni 2026: 10 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Óscar Pinto u sezoni 2026: 10 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 216. Prosječna ocjena: 6,0.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Peruanska Liga 1 | Comerciantes Unidos | 10 | 216 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 9 | 178 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Peruanska Liga 1 | Tarma | 11 | 346 | 0 | 0 | 6,6 |
| Peruanska Liga 1 | Comerciantes Unidos | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024 | Peruanska Liga 1 | Comerciantes Unidos | 18 | 979 | 0 | 2 | 6,4 |
| 2023-2024 |
|---|
| Peruanska Liga 1 |
| Comerciantes Unidos |
| 10 |
| 633 |
| 2 |
| 0 |
| 6,3 |
| Peruanska Liga 1 | Sport Boys | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 8 | 284 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 3 | 69 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 2 | 39 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | Peruanska Liga 1 | Alianza Lima | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 5 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 1 | 38 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Peruanska Liga 1 | Universidad San Martin | 4 | 58 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|