Oglas
Pablo Aránguiz – trenutačni klub: Union Espanola. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Čile, Dob: 29, Visina: 172 cm, Tržišna vrijednost: 450 tis. €. 2026 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Union Espanola - O.Higgins (5. srpnja 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Najviša: 900 tis. € (10. ožu 2021.)
Unión Española – nastupi: 15, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Unión Española za sezonu 2026, igrač Pablo Aránguiz odigrao je 350 minuta i započeo 11 utakmica u početnoj postavi.
Unión Española – nastupi: 123, golovi: 35, asistencije: 19
Ñublense – nastupi: 23, golovi: 1, asistencije: 1
Universidad de Chile – nastupi: 75, golovi: 7, asistencije: 13
Dallas – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Union Espanola, Rezultati uživo
Pablo Aránguiz – dob: 29 godina. Datum rođenja: 17. ožujka 1997..
Pozicija: Napadač.
Pablo Aránguiz igra za klub Union Espanola.
Pablo Aránguiz – visina: 172 cm.
Jača noga: Desna.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Union Espanola | 29 godina | 450 tis. € | |
| Union Espanola | 28 godina | 600 tis. € | |
| Union Espanola | 28 godina | 500 tis. € | |
| Union Espanola | 27 godina | 400 tis. € | |
| Union Espanola | 27 godina | 400 tis. € | |
| Nublense | 26 godina | 200 tis. € | |
| Nublense | 26 godina | 300 tis. € | |
| Nublense | 26 godina | 375 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 godina | 375 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 godina | 400 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 godina | 500 tis. € | |
| Universidad de Chile | 24 godine | 700 tis. € | |
| Universidad de Chile | 24 godine | 900 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 godine | 900 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 godine | 750 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 godine | 525 tis. € | |
| Union Espanola | 22 godine | 650 tis. € | |
| Dallas | 22 godine | 750 tis. € | |
| Dallas | 21 godina | 750 tis. € | |
| Union Espanola | 21 godina | 750 tis. € | |
| Union Espanola | 20 godina | 500 tis. € | |
| Union Espanola | 18 godina | 50 tis. € |
Državljanstvo: Čile.
Tržišna vrijednost: 450 tis. €.
Pablo Aránguiz u sezoni 2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Pablo Aránguiz u sezoni 2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 79.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa Chile | Unión Española | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 4 | 249 | 3 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 13 | 1.147 | 4 | 1 | 6,8 |
| Copa Sudamericana | Unión Española | 4 | 339 | 3 | 1 | 7,8 | |
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 74 | 1 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 15 | 1.224 | 4 | 4 | 6,9 |
| Unión Española |
| 3 |
| 270 |
| 1 |
| 0 |
| 6,2 |
| Copa Chile | Unión Española | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 13 | 899 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 2 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 7 | 600 | 2 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 45 | 1 | 0 | – | |
| Čileanska Liga de Primera | Ñublense | 2 | 40 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Čileanska Liga de Primera | Ñublense | 9 | 301 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Ñublense | 4 | 194 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Ñublense | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Čileanska Liga de Primera | Ñublense | 5 | 177 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Universidad de Chile | 3 | 104 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Chile | 18 | 497 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Torneo Pentagonal de Verano | Universidad de Chile | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Chile | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Universidad de Chile | 2 | 131 | 0 | 1 | – | |
| Torneo Pentagonal de Verano | Universidad de Chile | 1 | 45 | 0 | 2 | – |
| 2021 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Chile | 21 | 1.030 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universidad de Chile | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Chile | 20 | 1.518 | 3 | 6 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | Universidad de Chile | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Copa Libertadores | Universidad de Chile | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Čileanska Liga de Primera | Universidad de Chile | 2 | 180 | 2 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 4 | 314 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Major League Soccer | Dallas | 8 | 400 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Dallas | 4 | 164 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Dallas | 8 | 280 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Unión Española | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 28 | 2.137 | 8 | 4 | 7,0 |
|---|
| 2017 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 14 | 1.012 | 3 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Čileanska Liga de Primera | Unión Española | 3 | 52 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|