Oglas
Robin Pröpper – trenutačni klub: Twente Enschede. Pozicija: Branič, Državljanstvo: Nizozemska, Dob: 33, Visina: 190 cm, Tržišna vrijednost: 1,2 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 17, golovi: 2, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Excelsior SBV - Twente Enschede (1. studenoga 2026.).
Zadnje ažuriranje:

Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Ozlijeđen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 3 mil. € (17. ožu 2024.)
Twente Enschede – nastupi: 11, golovi: 2, asistencije: 0
Prema dostupnim zapisima momčadi Twente Enschede za sezonu 2026/27, igrač Robin Pröpper odigrao je 857 minuta i započeo 10 utakmica u početnoj postavi.
Twente Enschede – nastupi: 163, golovi: 13, asistencije: 4
Rangers – nastupi: 43, golovi: 2, asistencije: 0
Heracles Almelo – nastupi: 69, golovi: 2, asistencije: 6
Povezane stranice: Twente Enschede, Rezultati uživo
Robin Pröpper – dob: 33 godine. Datum rođenja: 23. rujna 1993..
Pozicija: Branič.
Robin Pröpper igra za klub Twente Enschede.
Robin Pröpper – visina: 190 cm.
Jača noga: Obje.
Državljanstvo: Nizozemska.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Twente Enschede | 32 godine | 1,2 mil. € | |
| Twente Enschede | 32 godine | 2 mil. € | |
| Rangers | 31 godina | 2 mil. € | |
| Rangers | 31 godina | 2,5 mil. € | |
| Twente Enschede | 30 godina | 3 mil. € | |
| Twente Enschede | 30 godina | 3 mil. € | |
| Twente Enschede | 30 godina | 2,5 mil. € | |
| Twente Enschede | 29 godina | 2,5 mil. € | |
| Twente Enschede | 29 godina | 2 mil. € | |
| Twente Enschede | 29 godina | 1,5 mil. € | |
| Twente Enschede | 28 godina | 1,3 mil. € | |
| Twente Enschede | 28 godina | 900 tis. € | |
| Twente Enschede | 28 godina | 900 tis. € | |
| Heracles Almelo | 27 godina | 800 tis. € | |
| Heracles Almelo | 27 godina | 700 tis. € | |
| Heracles Almelo | 27 godina | 650 tis. € | |
| Heracles Almelo | 26 godina | 650 tis. € | |
| Heracles Almelo | 26 godina | 800 tis. € | |
| Heracles Almelo | 25 godina | 800 tis. € | |
| Heracles Almelo | 25 godina | 800 tis. € | |
| Heracles Almelo | 24 godine | 800 tis. € | |
| Heracles Almelo | 24 godine | 700 tis. € | |
| Heracles Almelo | 23 godine | 600 tis. € | |
| Heracles Almelo | 23 godine | 600 tis. € | |
| Heracles Almelo | 22 godine | 500 tis. € | |
| De Graafschap | 22 godine | 350 tis. € | |
| De Graafschap | 21 godina | 300 tis. € | |
| De Graafschap | 21 godina | 200 tis. € | |
| De Graafschap | 20 godina | 150 tis. € | |
| De Graafschap | 20 godina | 125 tis. € | |
| De Graafschap | 19 godina | 100 tis. € | |
| De Graafschap | 18 godina | 50 tis. € |
Tržišna vrijednost: 1,2 mil. €.
Robin Pröpper u sezoni 2026-2027: 17 utakmica, 2 gola i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Robin Pröpper u sezoni 2026-2027: 17 utakmica, 2 gola i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 1.327. Prosječna ocjena: 7,0.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Twente Enschede | 11 | 857 | 2 | 0 | 7,0 |
| Konferencijska liga | Twente Enschede | 6 | 470 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Eredivisie | Twente Enschede | 28 | 1.717 | 0 | 0 | 6,7 |
| Nizozemski kup | Twente Enschede | 3 | 260 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Škotska Premiership | Rangers | 27 | 2.019 | 2 | 0 | 6,9 |
| Europska liga | Rangers | 10 | 693 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Škotski liga-kup |
| Rangers |
| 3 |
| 255 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Škotski kup | Rangers | 2 | 152 | 0 | 0 | 7,0 |
| Liga prvaka | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.755 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferencijska liga | Twente Enschede | 6 | 484 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Nizozemski kup | Twente Enschede | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.834 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferencijska liga | Twente Enschede | 4 | 279 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Nizozemski kup | Twente Enschede | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.850 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemski kup | Twente Enschede | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Heracles Almelo | 30 | 2.661 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemski kup | Heracles Almelo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | Heracles Almelo | 18 | 1.535 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Eredivisie | Heracles Almelo | 5 | 413 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Heracles Almelo | 15 | 1.290 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|