Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 4 mil. € (16. sij 2018.)
Zadnje ažuriranje:
Sergio Padt – trenutačni klub: Utrecht. Pozicija: Vratar, Državljanstvo: Nizozemska, Dob: 36, Visina: 197 cm, Tržišna vrijednost: 200 tis. €. Sergio Padt u sezoni 2025-2026: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Sergio Padt bila je Ludogorets Razgrad - Real Betis; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 2. listopada 2025..
Ludogorets Razgrad – nastupi: 42, golovi: 0, asistencije: 0
Groningen – nastupi: 119, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane stranice: Utrecht, Rezultati uživo
Sergio Padt – dob: 36 godina. Datum rođenja: 6. lipnja 1990..
Pozicija: Vratar.
Sergio Padt igra za klub Utrecht.
Sergio Padt – visina: 197 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Nizozemska.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Ludogorets Razgrad | 35 godina | 200 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 35 godina | 300 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 34 godine | 400 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 34 godine | 500 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 33 godine | 600 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 33 godine | 750 tis. € | |
| Ludogorets Razgrad | 32 godine | 1 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 32 godine | 1,2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 godina | 1,2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 godina | 1,2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 godina | 1 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 godina | 1 mil. € | |
| Groningen | 30 godina | 1,2 mil. € | |
| Groningen | 30 godina | 1,5 mil. € | |
| Groningen | 30 godina | 1,6 mil. € | |
| Groningen | 29 godina | 1,6 mil. € | |
| Groningen | 29 godina | 2 mil. € | |
| Groningen | 29 godina | 2 mil. € | |
| Groningen | 28 godina | 2 mil. € | |
| Groningen | 28 godina | 3 mil. € | |
| Groningen | 28 godina | 4 mil. € | |
| Groningen | 27 godina | 4 mil. € | |
| Groningen | 27 godina | 3,5 mil. € | |
| Groningen | 26 godina | 3 mil. € | |
| Groningen | 26 godina | 3 mil. € | |
| Groningen | 25 godina | 3 mil. € | |
| Groningen | 25 godina | 3 mil. € | |
| Groningen | 25 godina | 2,3 mil. € | |
| Groningen | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Groningen | 24 godine | 1,2 mil. € | |
| KAA Gent | 24 godine | 1,2 mil. € | |
| KAA Gent | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| KAA Gent | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| KAA Gent | 22 godine | 1,2 mil. € | |
| KAA Gent | 22 godine | 1 mil. € | |
| KAA Gent | 21 godina | 750 tis. € | |
| KAA Gent | 21 godina | 400 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 21 godina | 300 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 20 godina | 200 tis. € |
Tržišna vrijednost: 200 tis. €.
Sergio Padt u sezoni 2025-2026: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Sergio Padt u sezoni 2025-2026: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 480. Prosječna ocjena: 6,3.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | UEFA Europska liga | Ludogorets Razgrad | 5 | 480 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | UEFA Europska liga | Ludogorets Razgrad | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
| UEFA Liga prvaka | Ludogorets Razgrad | 5 | 466 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | UEFA Konferencijska liga | Ludogorets Razgrad | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,9 |
| UEFA Liga prvaka | Ludogorets Razgrad | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Europska liga | Ludogorets Razgrad | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | UEFA Europska liga | Ludogorets Razgrad | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga prvaka | Ludogorets Razgrad | 4 | 315 | 0 | 0 | 5,8 | |
| UEFA Konferencijska liga | Ludogorets Razgrad | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | UEFA Liga prvaka | Ludogorets Razgrad | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europska liga | Ludogorets Razgrad | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Groningen | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Groningen | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | Groningen | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Groningen | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Groningen | 36 | 3.240 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Groningen | 20 | 1.800 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|