Oglas
Jun-ho Son – trenutačni klub: Chungnam Asan. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Južna Koreja, Dob: 34, Visina: 180 cm, Tržišna vrijednost: 500 tis. €. 2026 – nastupi: 26, golovi: 3, asistencije: 7. Posljednji zabilježeni nastup: Chungnam Asan - Gimpo (31. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Chungnam Asan – nastupi: 28, golovi: 3, asistencije: 7
Prema dostupnim zapisima momčadi Chungnam Asan za sezonu 2026, igrač Jun-ho Son odigrao je 2513 minuta i započeo 28 utakmica u početnoj postavi.
Chungnam Asan – nastupi: 63, golovi: 5, asistencije: 13
Suwon – nastupi: 12, golovi: 1, asistencije: 1
Shandong Taishan – nastupi: 48, golovi: 4, asistencije: 10
Jeonbuk Hyundai Motors – nastupi: 41, golovi: 4, asistencije: 7
Povezane stranice: Chungnam Asan, Rezultati uživo
Jun-ho Son – dob: 34 godine. Datum rođenja: 12. svibnja 1992..
Pozicija: Vezni igrač.
Jun-ho Son igra za klub Chungnam Asan.
Jun-ho Son – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Tržišna vrijednost: 500 tis. €.
Jun-ho Son u sezoni 2026: 26 utakmica, 3 gola i 7 asistencija u svim natjecanjima.
Jun-ho Son u sezoni 2026: 26 utakmica, 3 gola i 7 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 2.333. Prosječna ocjena: 6,9.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Korejska K liga 2 | Chungnam Asan | 26 | 2.333 | 3 | 7 | 6,9 |
| 2025-2026 | Korejska K liga 2 | Chungnam Asan | 9 | 809 | 0 | 2 | 7,2 |
| 2025 | Korejska K liga 2 | Chungnam Asan | 19 | 1.618 | 2 | 4 | 6,8 |
| 2024-2025 | Korejska K liga 2 | Chungnam Asan | 9 | 713 | 0 | 0 | 6,6 |
| Korejska K liga 1 | Suwon | 3 | 176 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024 | Korejska K liga 1 | Suwon | 5 | 256 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 |
|---|
| Korejska K liga 1 |
| Suwon |
| 4 |
| 215 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 6 | 512 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineski superkup | Shandong Taishan | 1 | 88 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2022-2023 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 4 | 270 | 0 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice | Južna KorejaReprezentacija | 4 | 172 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Svjetsko prvenstvo | Južna KorejaReprezentacija | 2 | 61 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 10 | 900 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svjetsko prvenstvo | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Kvalifikacije za SP (AFC) | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 12 | 986 | 2 | 4 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineski kup | Shandong Taishan | 1 | 93 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (AFC) | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 10 | 840 | 2 | 3 | 7,6 |
|---|
| 2020-2021 | Kineska Super liga | Shandong Taishan | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korejska K liga 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Kvalifikacije za SP (AFC) | Južna KorejaReprezentacija | 2 | 88 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Korejska K liga 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 15 | 1.341 | 2 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Korejska K liga 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 8 | 713 | 0 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Liga prvaka | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 69 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Istočnoazijsko prvenstvo | Južna KorejaReprezentacija | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2019 | AFC Liga prvaka | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korejska K liga 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2018-2019 | AFC Liga prvaka | Jeonbuk Hyundai Motors | 7 | 559 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2018 | AFC Liga prvaka | Jeonbuk Hyundai Motors | 4 | 276 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | AFC Liga prvaka | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|