Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 700 tis. € (19. velj 2020.)
Zadnje ažuriranje:
Thiago Lopes – trenutačni klub: Ferroviaria SP. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Brazil, Dob: 29, Visina: 178 cm. Thiago Lopes u sezoni 2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Najnovija utakmica u dostupnim zapisima u kojoj je nastupio igrač Thiago Lopes bila je Noroeste - Capivariano; na terenu je proveo 34 minute. Datum utakmice: 21. siječnja 2026..
Noroeste – nastupi: 19, golovi: 0, asistencije: 0
Ferroviaria SP – nastupi: 34, golovi: 4, asistencije: 1
Vitória - BA – nastupi: 38, golovi: 2, asistencije: 3
Sport Recife – nastupi: 41, golovi: 0, asistencije: 1
Coritiba SAF - PR – nastupi: 52, golovi: 2, asistencije: 2
Povezane stranice: Ferroviaria SP, Rezultati uživo
Thiago Lopes – dob: 29 godina. Datum rođenja: 27. listopada 1996..
Pozicija: Napadač.
Thiago Lopes igra za klub Ferroviaria SP.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Ferroviaria SP | 29 godina | 100 tis. € | |
| Ferroviaria SP | 28 godina | 150 tis. € | |
| Free Player | 27 godina | 350 tis. € | |
| Nautico PE | 27 godina | 400 tis. € | |
| Vitória | 27 godina | 450 tis. € | |
| Vitória | 26 godina | 450 tis. € | |
| Recife PE | 25 godina | 450 tis. € | |
| Recife PE | 25 godina | 450 tis. € | |
| Recife PE | 24 godine | 450 tis. € | |
| Coritiba SAF | 24 godine | 450 tis. € | |
| Coritiba SAF | 23 godine | 550 tis. € | |
| Coritiba SAF | 23 godine | 550 tis. € | |
| Coritiba SAF | 23 godine | 700 tis. € | |
| Coritiba SAF | 21 godina | 400 tis. € | |
| Londrina PR | 21 godina | 400 tis. € | |
| Coritiba SAF | 20 godina | 500 tis. € | |
| Coritiba SAF | 19 godina | 500 tis. € | |
| Coritiba SAF | 19 godina | 250 tis. € | |
| Coritiba SAF | 18 godina | 100 tis. € |
Thiago Lopes – visina: 178 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Thiago Lopes u sezoni 2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
Thiago Lopes u sezoni 2026: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 45. Prosječna ocjena: 6,6.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Campeonato Paulista A1 | Noroeste | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Campeonato Paulista A1 | Noroeste | 5 | 199 | 0 | 0 | 6,3 |
| Brazilska Serie B | Ferroviaria SP | 2 | 50 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2025 | Brazilska Serie B | Ferroviaria SP | 29 | 1.479 | 3 | 1 | 6,6 |
| Campeonato Paulista A1 | Noroeste | 7 | 560 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Brazilska Serie B | Ferroviaria SP | 3 | 102 | 0 | 0 | 6,3 |
| Campeonato Paulista A1 |
| Noroeste |
| 5 |
| 345 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | Vitória - BA | 4 | 136 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023 | Brazilska Serie B | Vitória - BA | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Brazilska Serie B | Vitória - BA | 8 | 255 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Nordeste | Vitória - BA | 3 | 182 | 0 | 0 | – | |
| Campeonato Baiano | Vitória - BA | 3 | 189 | 0 | 0 | – | |
| Brazilski kup | Vitória - BA | 1 | 57 | 0 | 0 | – | |
| Campeonato Pernambucano | Sport Recife | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilska Serie B | Sport Recife | 17 | 667 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilska Serie B | Sport Recife | 4 | 135 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021 | Brazilska Serie A | Sport Recife | 14 | 540 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Pernambucano | Sport Recife | 4 | 161 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Nordeste | Sport Recife | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Brazilska Serie B | Vitória - BA | 18 | 1.435 | 2 | 3 | 6,4 | |
| Campeonato Paranaense | Coritiba SAF - PR | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Campeonato Paranaense | Coritiba SAF - PR | 2 | 143 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie B | Coritiba SAF - PR | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2019 | Brazilska Serie B | Coritiba SAF - PR | 24 | 1.588 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Brazilska Serie B | Coritiba SAF - PR | 5 | 183 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Brazilska Serie B | Coritiba SAF - PR | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 4 | 87 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 7 | 248 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 4 | 210 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|