Oglas
Pozicija: Branič, Državljanstvo: Engleska, Dob: 27, Visina: 175 cm. 2025-2026 – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: Swindon Town - Salford City (4. ožujka 2025.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 3 mil. € (27. lip 2019.)
Salford City – nastupi: 24, golovi: 0, asistencije: 1
Huddersfield Town – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 1
Barnsley – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
New York Red Bulls – nastupi: 51, golovi: 0, asistencije: 2
Fleetwood Town – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 0
Stoke City – nastupi: 53, golovi: 2, asistencije: 1
Povezane stranice: Rezultati uživo
Tom Edwards – dob: 27 godina. Datum rođenja: 22. siječnja 1999..
Pozicija: Branič.
Tom Edwards – visina: 175 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tom Edwards u sezoni 2025-2026: 8 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Salford City | 27 godina | 150 tis. € | |
| Salford City | 26 godina | 200 tis. € | |
| Salford City | 26 godina | 300 tis. € | |
| Salford City | 25 godina | 500 tis. € | |
| Huddersfield Town | 25 godina | 900 tis. € | |
| Huddersfield Town | 24 godine | 1 mil. € | |
| Stoke City | 24 godine | 1,2 mil. € | |
| Stoke City | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| New York Red Bulls | 23 godine | 2 mil. € | |
| New York Red Bulls | 22 godine | 1,8 mil. € | |
| New York Red Bulls | 22 godine | 1,2 mil. € | |
| Fleetwood Town | 21 godina | 1,2 mil. € | |
| Stoke City | 21 godina | 1,8 mil. € | |
| Stoke City | 21 godina | 2 mil. € | |
| Stoke City | 20 godina | 3 mil. € | |
| Stoke City | 19 godina | 1 mil. € | |
| Stoke City | 18 godina | 1 mil. € |
Tom Edwards u sezoni 2025-2026: 8 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 340. Prosječna ocjena: 6,4.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | EFL League Two | Salford City | 5 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| EFL Trophy | Salford City | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Engleski liga-kup | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | EFL League Two | Salford City | 12 | 636 | 0 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Salford City | 3 | 236 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Engleski liga-kup | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2023-2024 | EFL Championship |
| Huddersfield Town |
| 13 |
| 669 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | EFL League One | Barnsley | 9 | 730 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Barnsley | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Barnsley | 2 | 105 | 1 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 37 | 2.859 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | New York Red Bulls | 3 | 237 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 10 | 790 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL League One | Fleetwood Town | 11 | 855 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA kup | Fleetwood Town | 1 | 64 | 0 | 0 | 8,2 | |
| Premier League 2 | Stoke City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | EFL Championship | Stoke City | 13 | 1.149 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Stoke City | 2 | 170 | 1 | 0 | – | |
| Armenska Premijer liga | Stoke City | 1 | 48 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Engleski liga-kup | Stoke City | 1 | 93 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | EFL Championship | Stoke City | 26 | 1.485 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engleski liga-kup | Stoke City | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Premier liga | Stoke City | 6 | 483 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|