Oglas
Pozicija: Branič, Državljanstvo: Slovačka, Dob: 41, Visina: 184 cm. 2024-2025 – nastupi: 28, golovi: 0, asistencije: 0. Posljednji zabilježeni nastup: MSK Zilina - Spartak Trnava (27. travnja 2025.).
Zadnje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 10 mil. € (18. lip 2013.)
MSK Zilina – nastupi: 39, golovi: 0, asistencije: 0
Saturn Ramenskoe – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Omonia Nicosia – nastupi: 25, golovi: 0, asistencije: 0
Olympique de Marseille – nastupi: 17, golovi: 0, asistencije: 0
Trabzonspor – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 0
Dynamo Moscow – nastupi: 30, golovi: 1, asistencije: 1
Povezane stranice: Rezultati uživo
Tomás Hubocan – dob: 41 godina. Datum rođenja: 17. rujna 1985..
Pozicija: Branič.
Tomás Hubocan – visina: 184 cm.
Jača noga: Obje.
Državljanstvo: Slovačka.
Tomás Hubocan u sezoni 2024-2025: 28 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| MSK Zilina | 39 godina | 50 tis. € | |
| MSK Zilina | 39 godina | 50 tis. € | |
| MSK Zilina | 38 godina | 50 tis. € | |
| MSK Zilina | 38 godina | 125 tis. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 37 godina | 150 tis. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 37 godina | 200 tis. € | |
| Omonia Nicosia | 36 godina | 200 tis. € | |
| Omonia Nicosia | 36 godina | 250 tis. € | |
| Omonia Nicosia | 35 godina | 300 tis. € | |
| Omonia Nicosia | 35 godina | 300 tis. € | |
| Omonia Nicosia | 34 godine | 300 tis. € | |
| Marseille | 33 godine | 500 tis. € | |
| Marseille | 33 godine | 500 tis. € | |
| Marseille | 33 godine | 500 tis. € | |
| Trabzonspor | 32 godine | 1 mil. € | |
| Trabzonspor | 32 godine | 1,2 mil. € | |
| Marseille | 31 godina | 1,5 mil. € | |
| Marseille | 31 godina | 2 mil. € | |
| Marseille | 31 godina | 3 mil. € | |
| Marseille | 30 godina | 4,5 mil. € | |
| Dynamo Moscow | 30 godina | 4,5 mil. € | |
| Dynamo Moscow | 30 godina | 6,5 mil. € | |
| Dynamo Moscow | 29 godina | 6,5 mil. € | |
| Dynamo Moscow | 29 godina | 7,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 28 godina | 7,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 28 godina | 8,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 27 godina | 10 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 27 godina | 9,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 26 godina | 7,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 26 godina | 5,8 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 25 godina | 4 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 25 godina | 4 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 24 godine | 3 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 24 godine | 2,2 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 23 godine | 1,8 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 23 godine | 2,3 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 22 godine | 1,9 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 22 godine | 2,5 mil. € | |
| Zenit StPetersburg | 22 godine | 1,5 mil. € |
Tomás Hubocan u sezoni 2024-2025: 28 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 2.484. Prosječna ocjena: 6,9.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Slovačka 1. liga | MSK Zilina | 28 | 2.484 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Slovačka 1. liga | MSK Zilina | 11 | 905 | 0 | 0 | 6,9 |
| Slovačka 2. liga | Saturn Ramenskoe | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Ciparska Prva liga | Saturn Ramenskoe | 3 | 101 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Europa) | SlovačkaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2021-2022 | Konferencijska liga | Omonia Nicosia | 4 |
| 223 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Ciparska Prva liga | Omonia Nicosia | 3 | 177 | 0 | 0 | – |
| Ciparski kup | Omonia Nicosia | 2 | 154 | 0 | 0 | – |
| Liga prvaka | Omonia Nicosia | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| Europska liga | Omonia Nicosia | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Europska liga | Omonia Nicosia | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvaka | Omonia Nicosia | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ciparska Prva liga | Omonia Nicosia | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| Europsko prvenstvo | SlovačkaReprezentacija | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice | SlovačkaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga nacija | SlovačkaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Europsko prvenstvo | SlovačkaReprezentacija | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Ciparska Prva liga | Omonia Nicosia | 2 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ciparski kup | Omonia Nicosia | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Međunarodne prijateljske utakmice | SlovačkaReprezentacija | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 2 | 67 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Liga nacija | SlovačkaReprezentacija | 2 | 170 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Turska Süper Lig | Trabzonspor | 20 | 1.604 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 4,9 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 13 | 996 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Ruska Premier liga | Dynamo Moscow | 21 | 1.742 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Ruska Premier liga | Dynamo Moscow | 9 | 681 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2011-2012 | Ruska Premier liga | Saturn Ramenskoe | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Ruska Premier liga | Saturn Ramenskoe | 2 | 48 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Ruska Premier liga | Saturn Ramenskoe | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
|---|