Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 400 тис. € (6 черв. 2021 р.)
Оновлено:
Alejandro Moralez виступає за клуб Llaneros. Позиція: Захисник, Громадянство: Колумбія, Вік: 25, Зріст: 190 см, Ринкова вартість: 250 тис. EUR. Alejandro Moralez у сезоні 2026: 9 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Alejandro Moralez, — Llaneros — America de Cali; час на полі склав 90 хвилин. Дата матчу: 5 жовтня 2026 р..
Llaneros: матчі — 19, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Llaneros за сезон 2026, Alejandro Moralez провів на полі 1467 хвилин і вийшов у стартовому складі в 16 матчах.
Llaneros: матчі — 19, голи — 0, передачі — 0
Fortaleza F.C: матчі — 29, голи — 0, передачі — 0
Independiente Santa Fe: матчі — 16, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Llaneros, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Alejandro Moralez: 25 років. Дата народження: 19 квітня 2001 р..
Позиція: Захисник.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Llaneros | 25 років | 250 тис. € | |
| Llaneros | 25 років | 350 тис. € | |
| Llaneros | 24 роки | 350 тис. € | |
| Real Cartagena | 24 роки | 200 тис. € | |
| Atletico Bucaramanga | 24 роки | 150 тис. € | |
| Atletico Bucaramanga | 23 роки | 200 тис. € | |
| Fortaleza | 23 роки | 300 тис. € | |
| Fortaleza | 23 роки | 300 тис. € | |
| Fortaleza | 22 роки | 300 тис. € | |
| Fortaleza | 22 роки | 250 тис. € | |
| Independiente Santa Fe | 21 рік | 200 тис. € | |
| Independiente Santa Fe | 21 рік | 200 тис. € | |
| Independiente Santa Fe | 20 років | 300 тис. € | |
| Independiente Santa Fe | 20 років | 400 тис. € | |
| Independiente Santa Fe | 19 років | 250 тис. € |
Alejandro Moralez грає за клуб Llaneros.
Зріст гравця Alejandro Moralez: 190 см.
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Колумбія.
Ринкова вартість: 250 тис. EUR.
Alejandro Moralez у сезоні 2026: 9 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Alejandro Moralez у сезоні 2026: 9 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 751. Середня оцінка: 6,4.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Прімера A Колумбії | Llaneros | 9 | 751 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Прімера A Колумбії | Llaneros | 10 | 716 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Прімера A Колумбії | Fortaleza F.C | 4 | 280 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Прімера A Колумбії | Fortaleza F.C | 17 | 1 211 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Прімера A Колумбії | Fortaleza F.C | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,7 |
| Турнір Dimayor (Колумбія) | Fortaleza F.C | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Турнір Dimayor (Колумбія) |
| 4 |
| 169 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Прімера A Колумбії | Independiente Santa Fe | 3 | 59 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Superliga de Colombia | Independiente Santa Fe | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021 | Прімера A Колумбії | Independiente Santa Fe | 7 | 541 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Лібертадорес | Independiente Santa Fe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Кубок Лібертадорес | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прімера A Колумбії | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |