Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 700 тис. € (19 груд. 2024 р.)
Оновлено:
André Boman виступає за клуб Halmstads. Позиція: Захисник, Громадянство: Швеція, Вік: 24, Зріст: 183 см, Ринкова вартість: 600 тис. EUR. André Boman у сезоні 2026: 20 матчів, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав André Boman, — Elfsborg — Halmstads; час на полі склав 90 хвилин. Дата матчу: 12 жовтня 2026 р..
Halmstads: матчі — 22, голи — 0, передачі — 1
За доступними даними команди Halmstads за сезон 2026, André Boman провів на полі 1924 хвилини і вийшов у стартовому складі в 22 матчах.
Halmstads: матчі — 55, голи — 0, передачі — 3
Elfsborg: матчі — 12, голи — 0, передачі — 0
Varbergs BoIS: матчі — 41, голи — 0, передачі — 2
Пов'язані сторінки: Halmstads, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця André Boman: 24 роки. Дата народження: 15 листопада 2001 р..
Позиція: Захисник.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Halmstads | 24 роки | 600 тис. € | |
| Halmstads | 24 роки | 650 тис. € | |
| Halmstads | 24 роки | 650 тис. € | |
| Halmstads | 23 роки | 650 тис. € | |
| Elfsborg | 23 роки | 700 тис. € | |
| Halmstads | 22 роки | 450 тис. € | |
| Elfsborg | 22 роки | 350 тис. € | |
| Elfsborg | 22 роки | 350 тис. € | |
| Elfsborg | 21 рік | 350 тис. € | |
| Varbergs BoIS | 21 рік | 400 тис. € | |
| Varbergs BoIS | 20 років | 300 тис. € | |
| Varbergs BoIS | 20 років | 100 тис. € | |
| Varbergs BoIS | 19 років | 50 тис. € |
André Boman грає за клуб Halmstads.
Зріст гравця André Boman: 183 см.
Громадянство: Швеція.
Ринкова вартість: 600 тис. EUR.
André Boman у сезоні 2026: 20 матчів, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах.
André Boman у сезоні 2026: 20 матчів, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 744. Середня оцінка: 6,5.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Аллсвенскан | Halmstads | 20 | 1 744 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | Аллсвенскан | Halmstads | 8 | 708 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025 | Аллсвенскан | Halmstads | 8 | 510 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Аллсвенскан | Halmstads | 6 | 492 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024 | Аллсвенскан | Halmstads | 12 | 1 065 | 0 | 2 | 6,4 |
| Аллсвенскан | Elfsborg | 3 | 170 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Аллсвенскан |
| Halmstads |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| Аллсвенскан | Elfsborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| Sweden Cup | Elfsborg | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Аллсвенскан | Elfsborg | 5 | 155 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Аллсвенскан | Elfsborg | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Супереттан (Швеція) | Varbergs BoIS | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Товариські матчі збірних | Varbergs BoIS | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 24 | 1 700 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 3 | 199 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021 | Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 3 | 154 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 3 | 79 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Аллсвенскан | Varbergs BoIS | 2 | 22 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2019-2020 | Супереттан (Швеція) | Varbergs BoIS | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Супереттан (Швеція) | Varbergs BoIS | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
|---|