Реклама
Anton Kralj виступає за клуб Keflavik. Позиція: Захисник, Громадянство: Швеція, Вік: 28, Зріст: 164 см, Ринкова вартість: 200 тис. EUR. 2026: матчі — 7, голи — 0, передачі — 1. Останній зареєстрований вихід на поле: Keflavik — Akranes (20 липня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 400 тис. € (28 груд. 2019 р.)
Keflavik: матчі — 9, голи — 0, передачі — 1
За доступними даними команди Keflavik за сезон 2026, Anton Kralj провів на полі 576 хвилин і вийшов у стартовому складі в 7 матчах.
Keflavik: матчі — 9, голи — 0, передачі — 1
Vestri: матчі — 24, голи — 1, передачі — 0
Hammarby: матчі — 13, голи — 0, передачі — 0
Degerfors: матчі — 34, голи — 0, передачі — 0
Sandefjord: матчі — 22, голи — 0, передачі — 0
Gefle: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Keflavik, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Anton Kralj: 28 років. Дата народження: 12 березня 1998 р..
Позиція: Захисник.
Anton Kralj грає за клуб Keflavik.
Зріст гравця Anton Kralj: 164 см.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Keflavik | 28 років | 200 тис. € | |
| Vestri | 27 років | 250 тис. € | |
| Vestri | 27 років | 250 тис. € | |
| Hammarby | 26 років | 225 тис. € | |
| Hammarby | 26 років | 250 тис. € | |
| Hammarby | 25 років | 300 тис. € | |
| Hammarby | 25 років | 300 тис. € | |
| Hammarby | 25 років | 200 тис. € | |
| Degerfors | 24 роки | 250 тис. € | |
| Degerfors | 24 роки | 350 тис. € | |
| Degerfors | 23 роки | 400 тис. € | |
| Degerfors | 23 роки | 400 тис. € | |
| Sandefjord | 22 роки | 400 тис. € | |
| Sandefjord | 22 роки | 400 тис. € | |
| Sandefjord | 22 роки | 350 тис. € | |
| Sandefjord | 21 рік | 400 тис. € | |
| Gefle | 20 років | 125 тис. € | |
| Gefle | 19 років | 150 тис. € | |
| Gefle | 19 років | 75 тис. € |
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Швеція.
Ринкова вартість: 200 тис. EUR.
Anton Kralj у сезоні 2026: 7 матчів, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Anton Kralj у сезоні 2026: 7 матчів, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 396. Середня оцінка: 6,7.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Беста-дейлд карла (Ісландія) | Keflavik | 7 | 396 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Беста-дейлд карла (Ісландія) | Keflavik | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| Беста-дейлд карла (Ісландія) | Vestri | 6 | 495 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Беста-дейлд карла (Ісландія) | Vestri | 13 | 1 073 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Беста-дейлд карла (Ісландія) | Vestri | 5 | 394 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Кубок Швеції | Hammarby | 2 | 77 | 0 | 0 | – |
| Аллсвенскан |
| Hammarby |
| 1 |
| 12 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023 | Аллсвенскан | Hammarby | 9 | 248 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Аллсвенскан | Hammarby | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022 | Аллсвенскан | Degerfors | 11 | 652 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Аллсвенскан | Degerfors | 4 | 262 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Швеції | Degerfors | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Аллсвенскан | Degerfors | 14 | 915 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Аллсвенскан | Degerfors | 4 | 339 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Елітесеріен | Sandefjord | 8 | 505 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Елітесеріен | Sandefjord | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Елітесеріен | Sandefjord | 9 | 657 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Супереттан (Швеція) | Gefle | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|