Реклама
Calvin Ramsay виступає за клуб Saint Mirren. Позиція: Захисник, Громадянство: Шотландія, Вік: 23, Зріст: 177 см, Ринкова вартість: 1,5 млн EUR. 2026-2027: матчі — 10, голи — 1, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Motherwell — St Mirren (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 5 млн € (26 черв. 2022 р.)
St Mirren: матчі — 10, голи — 1, передачі — 0
За доступними даними команди St Mirren за сезон 2026/27, Calvin Ramsay провів на полі 835 хвилин і вийшов у стартовому складі в 10 матчах.
St Mirren: матчі — 10, голи — 1, передачі — 0
Liverpool: матчі — 10, голи — 0, передачі — 1
Liverpool U21: матчі — 23, голи — 4, передачі — 2
Kilmarnock: матчі — 8, голи — 0, передачі — 0
Wigan Athletic: матчі — 12, голи — 0, передачі — 0
Aberdeen: матчі — 43, голи — 1, передачі — 7
Пов'язані сторінки: Saint Mirren, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Calvin Ramsay: 23 роки. Дата народження: 31 липня 2003 р..
Позиція: Захисник.
Calvin Ramsay грає за клуб Saint Mirren.
Зріст гравця Calvin Ramsay: 177 см.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|
| Liverpool | 22 роки | 1,5 млн € | |
| Liverpool | 22 роки | 1,5 млн € | |
| Kilmarnock | 21 рік | 2,5 млн € | |
| Wigan Athletic | 21 рік | 3 млн € | |
| Preston North End | 20 років | 4 млн € | |
| Liverpool U21 | 19 років | 5 млн € | |
| Liverpool U21 | 19 років | 5 млн € | |
| Aberdeen | 18 років | 5 млн € | |
| Aberdeen | 18 років | 600 тис. € |
Робоча нога: Права.
Громадянство: Шотландія.
Ринкова вартість: 1,5 млн EUR.
Calvin Ramsay у сезоні 2026-2027: 10 матчів, 1 гол і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Calvin Ramsay у сезоні 2026-2027: 10 матчів, 1 гол і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 835. Середня оцінка: 6,5.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Прем'єршип Шотландії | St Mirren | 10 | 835 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2026 | Клубні товариські матчі | Liverpool | 4 | 159 | 0 | 0 | 6,4 |
| Літня серія Прем'єр-ліги | Liverpool | 1 | 23 | 0 | 1 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Прем'єр-ліга 2, Дивізіон 1 | Liverpool U21 | 16 | 1 291 | 2 | 2 | 6,6 |
| Трофей ЕФЛ | Liverpool U21 | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Кубок Англії | Liverpool | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок англійської ліги |
| Liverpool |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2024-2025 | Прем'єршип Шотландії | Kilmarnock | 8 | 128 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 1 Англії | Wigan Athletic | 8 | 302 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Трофей ЕФЛ | Wigan Athletic | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок Англії | Wigan Athletic | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок англійської ліги | Wigan Athletic | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Ліга 1 Англії | Aberdeen | 3 | 68 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Bolton Wanderers | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Чемпіоншип | Preston North End | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Кваліфікація Євро U21 | ШотландіяЗбірна | 3 | 78 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Прем'єр-ліга 2, Дивізіон 1 | Liverpool U21 | 4 | 218 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Liverpool U21 | 1 | 27 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Кубок англійської ліги | Liverpool | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Ліга чемпіонів | Liverpool | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Клубні товариські матчі | Liverpool | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Прем'єршип Шотландії | Aberdeen | 24 | 1 643 | 1 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Aberdeen | 5 | 417 | 0 | 2 | 6,8 | |
| Кубок Шотландії | Aberdeen | 2 | 142 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Кваліфікація Євро U21 | Aberdeen | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Кубок шотландської ліги | Aberdeen | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Кваліфікація Євро U21 | ШотландіяЗбірна | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2020-2021 | Прем'єршип Шотландії | Aberdeen | 4 | 91 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Шотландії | Aberdeen | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| Ліга конференцій | Aberdeen | 1 | 77 | 0 | 1 | 7,6 |