Реклама
Charles Vernam виступає за клуб Grimsby Town. Позиція: Нападник, Громадянство: Англія, Вік: 30, Зріст: 170 см, Ринкова вартість: 150 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 16, голи — 0, передачі — 2. Останній зареєстрований вихід на поле: Grimsby Town — York City (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:

Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 200 тис. € (4 квіт. 2023 р.)
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|
Grimsby Town: матчі — 14, голи — 0, передачі — 2
За доступними даними команди Grimsby Town за сезон 2026/27, Charles Vernam провів на полі 1024 хвилини і вийшов у стартовому складі в 13 матчах.
Grimsby Town: матчі — 140, голи — 22, передачі — 18
Lincoln City: матчі — 29, голи — 1, передачі — 2
Bradford City: матчі — 55, голи — 10, передачі — 6
Burton Albion: матчі — 15, голи — 2, передачі — 1
Chorley: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Grimsby Town, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Charles Vernam: 30 років. Дата народження: 8 жовтня 1996 р..
Позиція: Нападник.
Charles Vernam грає за клуб Grimsby Town.
Зріст гравця Charles Vernam: 170 см.
| Grimsby Town | 29 років | 150 тис. € | |
| Grimsby Town | 29 років | 100 тис. € | |
| Grimsby Town | 28 років | 100 тис. € | |
| Grimsby Town | 28 років | 100 тис. € | |
| Grimsby Town | 27 років | 150 тис. € | |
| Grimsby Town | 27 років | 175 тис. € | |
| Lincoln City | 26 років | 200 тис. € | |
| Lincoln City | 26 років | 200 тис. € | |
| Lincoln City | 25 років | 150 тис. € |
Робоча нога: Права.
Громадянство: Англія.
Ринкова вартість: 150 тис. EUR.
Charles Vernam у сезоні 2026-2027: 16 матчів, 0 голів і 2 гольові передачі в усіх турнірах.
Charles Vernam у сезоні 2026-2027: 16 матчів, 0 голів і 2 гольові передачі в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 142. Середня оцінка: 6,6.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ліга 2 Англії | Grimsby Town | 14 | 1 024 | 0 | 2 | 6,7 |
| Трофей ЕФЛ | Grimsby Town | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Кубок англійської ліги | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Ліга 2 Англії | Grimsby Town | 42 | 2 904 | 10 | 10 | 6,9 |
| Кубок Англії | Grimsby Town | 4 | 309 | 1 | 2 | 7,0 | |
| Кубок англійської ліги | Grimsby Town | 3 | 218 | 1 | 1 | 7,2 | |
| 2024-2025 | Ліга 2 Англії |
| 17 |
| 824 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| Кубок англійської ліги | Grimsby Town | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Ліга 2 Англії | Grimsby Town | 17 | 935 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Grimsby Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Кубок англійської ліги | Grimsby Town | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Ліга 1 Англії | Lincoln City | 20 | 691 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Lincoln City | 5 | 436 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Кубок англійської ліги | Lincoln City | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок Англії | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Ліга 2 Англії | Bradford City | 28 | 1 862 | 8 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Bradford City | 3 | 196 | 0 | 0 | – | |
| Кубок Англії | Bradford City | 2 | 132 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Кубок англійської ліги | Bradford City | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Ліга 2 Англії | Bradford City | 21 | 1 293 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 1 Англії | Burton Albion | 14 | 1 024 | 2 | 1 | 6,6 | |
| Кубок Англії | Burton Albion | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Ліга 2 Англії | Grimsby Town | 26 | 1 722 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Grimsby Town | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Національна ліга Англії | Grimsby Town | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| Кубок англійської ліги | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Кубок Англії | Chorley | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ліга 2 Англії | Grimsby Town | 4 | 87 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Grimsby Town | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,1 |