Реклама
Daan Klomp виступає за клуб Cavalry. Позиція: Захисник, Громадянство: Нідерланди, Вік: 28, Зріст: 187 см, Ринкова вартість: 200 тис. EUR. 2026: матчі — 30, голи — 8, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Supra Du Quebec — Cavalry (1 листопада 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 250 тис. € (15 жовт. 2024 р.)
Cavalry: матчі — 28, голи — 6, передачі — 0
За доступними даними команди Cavalry за сезон 2026, Daan Klomp провів на полі 2504 хвилини і вийшов у стартовому складі в 28 матчах.
Cavalry: матчі — 162, голи — 27, передачі — 5
RAAL La Louvière: матчі — 2, голи — 0, передачі — 0
Helmond Sport: матчі — 19, голи — 0, передачі — 0
NAC Breda: матчі — 9, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Cavalry, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Daan Klomp: 28 років. Дата народження: 8 жовтня 1998 р..
Позиція: Захисник.
Daan Klomp грає за клуб Cavalry.
Зріст гравця Daan Klomp: 187 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Нідерланди.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Cavalry | 27 років | 200 тис. € | |
| Cavalry | 27 років | 150 тис. € | |
| RAAL La Louvière | 26 років | 150 тис. € | |
| Cavalry | 26 років | 250 тис. € | |
| Cavalry | 26 років | 250 тис. € | |
| Cavalry | 25 років | 200 тис. € | |
| Cavalry | 25 років | 200 тис. € | |
| Cavalry | 24 роки | 200 тис. € | |
| Cavalry | 24 роки | 200 тис. € | |
| Cavalry | 23 роки | 200 тис. € | |
| Cavalry | 23 роки | 200 тис. € | |
| Cavalry | 22 роки | 200 тис. € | |
| Helmond Sport | 21 рік | 200 тис. € | |
| NAC Breda | 20 років | 100 тис. € | |
| NAC Breda | 20 років | 100 тис. € | |
| NAC Breda | 19 років | 75 тис. € | |
| NAC Breda | 19 років | 75 тис. € | |
| NAC Breda | 18 років | 50 тис. € |
Ринкова вартість: 200 тис. EUR.
Daan Klomp у сезоні 2026: 30 матчів, 8 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Daan Klomp у сезоні 2026: 30 матчів, 8 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 2 684. Середня оцінка: 7,1.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 27 | 2 414 | 6 | 0 | 7,1 |
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 3 | 270 | 2 | 0 | 7,3 | |
| 2025-2026 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 10 | 835 | 2 | 0 | 6,9 |
| 2025 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 4 | 380 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Челленджер Про-ліга Бельгії | RAAL La Louvière | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,4 |
| Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 9 | 810 | 4 | 1 | 7,1 | |
| 2024 |
| Прем'єр-ліга Канади |
| Cavalry |
| 5 |
| 450 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2023-2024 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 28 | 2 550 | 4 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Кубок чемпіонів КОНКАКАФ | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,5 |
|---|
| 2022-2023 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 19 | 1 710 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2022 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 17 | 1 287 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 13 | 1 143 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 12 | 1 110 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Канадський чемпіоншип | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Прем'єр-ліга Канади | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Перший дивізіон Нідерландів | Helmond Sport | 19 | 1 592 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Ередивізі | NAC Breda | 9 | 599 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|