Реклама
Daiki Sugioka виступає за клуб Kashiwa Reysol. Позиція: Захисник, Громадянство: Японія, Вік: 28, Зріст: 182 см, Ринкова вартість: 500 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 12, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Kashiwa Reysol — Urawa Red Diamonds (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:

Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 1 млн € (27 груд. 2019 р.)
Kashiwa Reysol: матчі — 11, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Kashiwa Reysol за сезон 2026/27, Daiki Sugioka провів на полі 990 хвилин і вийшов у стартовому складі в 11 матчах.
Kashiwa Reysol: матчі — 43, голи — 1, передачі — 2
Machida Zelvia: матчі — 12, голи — 0, передачі — 1
Shonan Bellmare: матчі — 153, голи — 5, передачі — 10
Kashima Antlers: матчі — 13, голи — 1, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Kashiwa Reysol, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Daiki Sugioka: 28 років. Дата народження: 8 вересня 1998 р..
Позиція: Захисник.
Daiki Sugioka грає за клуб Kashiwa Reysol.
Зріст гравця Daiki Sugioka: 182 см.
Робоча нога: Ліва.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Kashiwa Reysol | 27 років | 500 тис. € | |
| Kashiwa Reysol | 27 років | 550 тис. € | |
| Kashiwa Reysol | 26 років | 650 тис. € | |
| Machida Zelvia | 26 років | 700 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 25 років | 600 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 25 років | 800 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 24 роки | 750 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 24 роки | 650 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 23 роки | 550 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 23 роки | 550 тис. € | |
| Kashima Antlers | 22 роки | 700 тис. € | |
| Kashima Antlers | 22 роки | 750 тис. € | |
| Kashima Antlers | 21 рік | 900 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 21 рік | 1 млн € | |
| Shonan Bellmare | 20 років | 800 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 20 років | 800 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 19 років | 375 тис. € | |
| Shonan Bellmare | 18 років | 25 тис. € |
Громадянство: Японія.
Ринкова вартість: 500 тис. EUR.
Daiki Sugioka у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Daiki Sugioka у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 010. Середня оцінка: 6,8.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Джей-ліга 1 | Kashiwa Reysol | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,8 |
| Ліга чемпіонів АФК Еліт | Kashiwa Reysol | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | Джей-ліга 1 | Kashiwa Reysol | 17 | 1 064 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Джей-ліга 1 | Kashiwa Reysol | 2 | 163 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2025 | Джей-ліга 1 | Kashiwa Reysol | 12 | 786 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2024-2025 | Джей-ліга 1 | Machida Zelvia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 |
|---|
| Джей-ліга 1 |
| Machida Zelvia |
| 11 |
| 790 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 11 | 605 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 7 | 433 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 20 | 1 755 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 14 | 1 253 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Джей-ліги | Shonan Bellmare | 1 | 43 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 13 | 1 014 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 19 | 1 710 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат Східної Азії E-1 | Shonan Bellmare | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок Імператора Японії | Shonan Bellmare | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Кубок Джей-ліги | Shonan Bellmare | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Джей-ліга 1 | Kashima Antlers | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Джей-ліга 1 | Kashima Antlers | 6 | 442 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Джей-ліги | Kashima Antlers | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Джей-ліга 1 | Kashima Antlers | 3 | 257 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 9 | 680 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Джей-ліга 1 | Kashima Antlers | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Кубок Азії U23 | ЯпоніяЗбірна | 2 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2019 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 7 | 557 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Америки | ЯпоніяЗбірна | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 25 | 2 099 | 2 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Джей-ліги | Shonan Bellmare | 2 | 53 | 0 | 0 | – | |
| Кубок Америки | Shonan Bellmare | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2018 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 5 | 396 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Джей-ліга 1 | Shonan Bellmare | 14 | 1 182 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|