Реклама
Damian Dąbrowski виступає за клуб Zaglebie Lubin. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Польща, Вік: 34, Зріст: 178 см, Ринкова вартість: 250 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 11, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Zaglebie Lubin — Korona Kielce (2 листопада 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Травмований
Дані відсутні
Найвища: 1,4 млн € (13 черв. 2022 р.)
Zagłębie Lubin: матчі — 11, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Zagłębie Lubin за сезон 2026/27, Damian Dąbrowski провів на полі 857 хвилин і вийшов у стартовому складі в 9 матчах.
Zagłębie Lubin: матчі — 102, голи — 2, передачі — 10
Pogon Szczecin: матчі — 121, голи — 5, передачі — 9
Cracovia Krakow: матчі — 21, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Zaglebie Lubin, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Damian Dąbrowski: 34 роки. Дата народження: 27 серпня 1992 р..
Позиція: Півзахисник.
Damian Dąbrowski грає за клуб Zaglebie Lubin.
Зріст гравця Damian Dąbrowski: 178 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Польща.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Zaglebie Lubin | 33 роки | 250 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 33 роки | 300 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 32 роки | 350 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 32 роки | 350 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 32 роки | 400 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 31 рік | 500 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 31 рік | 500 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 31 рік | 600 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 30 років | 800 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 30 років | 900 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 30 років | 1,2 млн € | |
| Pogon Szczecin | 30 років | 1,2 млн € | |
| Pogon Szczecin | 29 років | 1,4 млн € | |
| Pogon Szczecin | 29 років | 1,2 млн € | |
| Pogon Szczecin | 29 років | 1 млн € | |
| Pogon Szczecin | 28 років | 700 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 28 років | 500 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 27 років | 400 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 27 років | 325 тис. € | |
| Pogon Szczecin | 27 років | 400 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 26 років | 550 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 26 років | 450 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 25 років | 450 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 25 років | 650 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 24 роки | 750 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 24 роки | 700 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 23 роки | 650 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 23 роки | 650 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 23 роки | 500 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 22 роки | 350 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 22 роки | 300 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 21 рік | 350 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 21 рік | 350 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 20 років | 250 тис. € | |
| Cracovia Krakow | 20 років | 250 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 18 років | 300 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 17 років | 100 тис. € | |
| Zaglebie Lubin | 17 років | 50 тис. € |
Ринкова вартість: 250 тис. EUR.
Damian Dąbrowski у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Damian Dąbrowski у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 857. Середня оцінка: 6,5.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Екстракляса | Zagłębie Lubin | 11 | 857 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Екстракляса | Zagłębie Lubin | 25 | 1 896 | 0 | 3 | 6,8 |
| 2024-2025 | Екстракляса | Zagłębie Lubin | 30 | 2 637 | 1 | 4 | 6,9 |
| 2023-2024 | Екстракляса | Zagłębie Lubin | 34 | 2 966 | 1 | 3 | 7,0 |
| Кубок Польщі | Zagłębie Lubin | 2 | 28 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Екстракляса | Pogon Szczecin | 32 | 2 830 | 4 | 3 | 7,1 |
| Ліга конференцій |
| Pogon Szczecin |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 8,2 |
| 2021-2022 | Екстракляса | Pogon Szczecin | 28 | 2 441 | 1 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Pogon Szczecin | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Екстракляса | Pogon Szczecin | 27 | 2 235 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Польщі | Pogon Szczecin | 2 | 145 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Екстракляса | Pogon Szczecin | 26 | 1 864 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи | Cracovia Krakow | 2 | 156 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Екстракляса | Cracovia Krakow | 19 | 1 308 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|