
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 7,5 млн € (26 трав. 2025 р.)
Оновлено:
Daniel Neil виступає за клуб Rangers. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Англія, Вік: 24, Зріст: 178 см, Ринкова вартість: 4,5 млн EUR. Daniel Neil у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 2 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Daniel Neil, — Rangers — Kilmarnock; час на полі склав 88 хвилин. Дата матчу: 10 жовтня 2026 р..
Rangers: матчі — 6, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Rangers за сезон 2026/27, Daniel Neil провів на полі 485 хвилин і вийшов у стартовому складі в 5 матчах.
Rangers: матчі — 12, голи — 2, передачі — 0
Ipswich Town: матчі — 17, голи — 0, передачі — 0
Sunderland: матчі — 201, голи — 12, передачі — 20
Sunderland U21: матчі — 1, голи — 1, передачі — 0
Sunderland U23: матчі — 12, голи — 2, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Rangers, Футбол онлайн: результати матчів
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Ipswich | 24 роки | 4,5 млн € | |
| Ipswich | 24 роки | 5,5 млн € | |
| Sunderland | 23 роки | 6,5 млн € | |
| Sunderland | 23 роки | 7,5 млн € | |
| Sunderland | 23 роки | 6,5 млн € | |
| Sunderland | 23 роки | 5,5 млн € | |
| Sunderland | 22 роки | 5 млн € | |
| Sunderland | 22 роки | 5 млн € | |
| Sunderland | 21 рік | 4,5 млн € | |
| Sunderland | 21 рік | 2,5 млн € | |
| Sunderland | 20 років | 1,2 млн € | |
| Sunderland | 20 років | 800 тис. € |
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Англія.
Ринкова вартість: 4,5 млн EUR.
Daniel Neil у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 2 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Вік гравця Daniel Neil: 24 роки. Дата народження: 30 листопада 2001 р..
Позиція: Півзахисник.
Daniel Neil грає за клуб Rangers.
Зріст гравця Daniel Neil: 178 см.
Daniel Neil у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 2 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 841. Середня оцінка: 6,7.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Прем'єршип Шотландії | Rangers | 6 | 485 | 0 | 0 | 6,6 |
| Scottish League Cup | Rangers | 2 | 113 | 2 | 0 | 7,7 | |
| Ліга конференцій УЄФА | Rangers | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Ліга Європи УЄФА | Rangers | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Чемпіоншип | Ipswich Town | 16 | 661 | 0 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Прем'єр-ліга |
| 3 |
| 13 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| English Football League Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| Premier League International Cup | Sunderland U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024-2025 | Чемпіоншип | Sunderland | 47 | 4 165 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | Чемпіоншип | Sunderland | 42 | 3 697 | 4 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Чемпіоншип | Sunderland | 46 | 3 667 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Ліга 1 Англії | Sunderland | 39 | 2 724 | 3 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sunderland | 5 | 371 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Чемпіоншип | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Клубні товариські матчі | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Trophy | Sunderland | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Sunderland U23 | 12 | 1 065 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Sunderland | 6 | 405 | 0 | 0 | – | |
| Ліга 1 Англії | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6,6 |